Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Уряд залишив без змін перспективний план Жидачівського району

16 листопада Кабінет Міністрів України оприлюднив затверджений 11 листопада перспективний план Львівської області, у який входять лише 85 громад із 160 затверджених раніше Львівською обласною радою.

Перспективний план Жидачівського району уряд залишив без змін. Тобто Жидачівщина розділена на п’ять громад: Жидачівську, Гніздичівську, Журавнівську, Новострілищанську та Ходорівська, у двох з яких вже відбулися перші вибори.

Розпорядженням КМУ від 11 листопада 2015 р. № 1158-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області» затверджено перспективний план формування територій громад Львівської області та доручено Львівській обласній державній адміністрації продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого цим розпорядженням, та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

25 жовтня у 15 об'єднаних територіальних громадах Львівщини відбулися місцеві вибори. Зокрема в Бродівському районі - Заболотівецькій територіальній громаді, у Жидачівському районі - Гніздичівській, Новострілищанській територіальних громадах, у Миколаївському - Тростянецькій, у Самбірському - Бабинській, Бісковицькій, Вільшаницькій, Воле-Баранецькій, Дублянській, Луківській, Новокалинівській, Чуквянській територіальних громадах, у Старосамбірському - Новоміській, Міженецькій територіальних громадах, у Стрийському районі - Грабовецькій територіальній громаді.

Натомість у розпорядженням КМУ громади, які пішли на перші вибори як об’єднані, а це, зокрема Міженецька (Старосамбірський район), Вільшаницька, Луківська (Самбірський район) та Грабовецька (Стрийський район), у перспективний план не внесені.

Нагадаємо, 7 липня 2015 року депутати Львівської обласної ради підтримали проект Перспективного плану формування спроможних територіальних громад Львівської області. У документі передбачалося створити 160 об’єднаних громад замість 710 місцевих рад.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин