Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

В один день відновили свою роботу одразу два Народні доми в різних сільських громадах

18 жовтня в с. Турадах Вільховецької сільської ради та в с. Заболотівцях Бережницької сільської ради урочисто відновили роботу Народних домів.

Більше десяти років у Турадах не було свого закладу культури, адже старе приміщення було практично зруйноване. Тож місцева громада взялася за його відновлення. До цієї благородної справи долучилися мешканці села, місцеві підприємницькі структури, народний депутат України попереднього скликання Олег Канівець, було виділено частину коштів із місцевого бюджету. Більше двох років тривала робота з відновлення Народного дому.

18 жовтня жителі Турад вітали зі сцени відновленого Народного дому своїх гостей із сусідніх сіл. Парох о. Михайло освятив приміщення Народного дому. Привітати громаду з такою вагомою подією приїхав керівник відділу культури і туризму Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич.

«Це результат спільної праці місцевої громади та меценатів», - зауважив вільховецький сільський голова Василь Новак.

У цей же день відбулося урочисте відкриття Народного дому в с. Заболотівцях. Тут за сприяння народного депутата Андрія Кота місцевій громаді вдалося викупити в райспоживспілки частину приміщення магазину. Сільський голова Гнат Кухта неодноразово порушував цю проблему. За підтримки представників підприємницьких структур та меценатів взялися за створення в с. Заболотівцях Народного дому.

Освячення приміщення нового Народного дому в с. Заболотівцях провів о. Володимир. Із словами вітань до учасників святкового дійства звернулися місцевий сільський голова Гнат Кухта та керівник відділу культури і туризму РДА Зіновій Тимофтевич. На сцені Народного дому було представлено змістовну художньо-музичну програму, учасниками якої стали мешканці с. Заболотівців та художні колективи і виконавці Народного дому с. Бережниці.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин