Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про реєстрацію речових прав

Реєстраційна служби Жидачівського районного управління юстиції у Львівській області у зв'язку з численними зверненнями органів державної влади стосовно надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження дає відповідне роз’яснення.

Статтею 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визначено, що інформація про зареєстровані права та їх обтяження, яка міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав), є відкритою та загальнодоступною. Для посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Національного банку України, адвокатів, нотаріусів інформація з Державного реєстру прав у зв'язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, надається за суб'єктом права чи за об'єктом нерухомого майна в електронній формі шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав за умови ідентифікації відповідної посадової особи за допомогою електронного цифрового підпису. Порядок доступу до Державного реєстру прав (722-2014-п) визначається Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження» №722 від 24.12.2014 року установлено, що до 1 жовтня 2015 р. до укладення договору про надання доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) та отримання електронного цифрового підпису для роботи з Державним реєстром прав суди, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи прокуратури, органи доходів і зборів, органи Служби безпеки та інші органи державної влади (посадові особи) мають право отримувати інформаційну довідку з Державного реєстру прав у паперовій формі як за об'єктом нерухомого майна, так і за суб'єктом права на нього на підставі письмового запиту, форму та вимоги до заповнення якого встановлює Міністерство юстиції.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» інформація може бути надана органом державної реєстрації прав. Такими органами у Львівській області, які до 1 жовтня 2015 року надаватимуть інформацію про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, є відділи (сектори) державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції у Львівській області.

Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо суду, прокуратурі, органам внутрішніх справ, органам місцевого самоврядування, органам доходів і зборів, органам Служби безпеки та інші органи державної влади до 1 жовтня 2015 року укласти з Державним підприємством «Національні інформаційні системи» договір про надання доступу до Державного реєстру речових прав та отримати електронний цифровий підпис для роботи з Державним реєстром прав. Детальну інформацію щодо отримання доступу можна отримати на сайті Державного підприємства «Національні інформаційні системи» або безпосередньо звернувшись до Львівської філії ДП «Національні інформаційні системи», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 149.

Р. Шміло, начальник реєстраційної служби.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин