Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Збудувати «на совість» чи «для кишені»?

За останні два місяці у Жидачівському районі внаслідок порушення правил пожежної безпеки горіло два приватних об’єкти.

17 червня пожежа сталася на території торгового комплексу «Ніка» у Жидачеві в результаті замикання електромережі. Вогонь пошкодив п’ять торгових павільйонів. Як зазначив начальник Жидачівського районного відділу головного управління ДСНС у Львівській області Юрій Павленко, замикання відбулося внаслідок використання електропроводки невідомого виробника, що не витримала напруги.

Через місяць, 18 липня, пожежа виникла із зовнішнього боку будівлі супермаркету «Рукавичка», що розташований у Ходорові. В склад паперових коробок, який зробили самі працівники магазину, невідомий кинув недопалок, у результаті чого й поширився вогонь.

Схожість цих двох випадків у тому, що як павільйони ТК «Ніка», так і супермаркет «Рукавичка» збудовані із сандвіч-панелей, всередині яких є пінопласт, що важко піддається гасінню. Адже спочатку потрібно розрізати металеві стінки, залізти всередину, знайти межі розповсюдження вогню та загасити. Це свідчить про те, що забудовники економлять на будівельних матеріалах, не дбають про безпеку майна та нехтують правилами безпеки, зазначають у Жидачівському районному відділі головного управління ДСНС.

Підприємці скористалися розпорядженням Кабінету міністрів, яким тимчасово призупинено будь-яку перевірку суб’єктів підприємницької діяльності контролюючими органами. Та це не причина, як зазначає Юрій Павленко, нехтувати відповідними вимогами пожежної безпеки. Позаяк такі підприємці ризикують не лише своїм майном, але й життям звичайних людей і пожежників, які борються з вогнем.

Мар’яна Карлицька.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин