Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перевізників штрафують

До списку найбільш злісних порушників потрапили перевізники, які здійснюють перевезення й у Жидачівському районі, зокрема Жидачівське АТП, Миколаївське АТП, Стрийське АТП, ПП «Транс-Спорт».

Унаслідок перевірок роботи пасажирського автомобільного транспорту, які розпочало минулого тижня управління Укртрансінспекції у Львівській області, складено 32 акти через порушення транспортного законодавства.

Вказані порушення стосувалися в основному недотримання схеми та графіку руху маршруту, безпідставних відмов у пільговому проїзді та відсутності необхідних дозвільних документів. Розмір штрафних санкцій для перевізників становитиме від 170 до 1700 гривень. Остаточну суму, що стягуватимуть у місцевий бюджет, за кожним порушенням визначить комісія Укртрансінспекції.

Лідерами серед порушників є ТзОВ «Львівське АТП-14631», ПАТ «Львівське АТП-14630», Жидачівське АТП, Миколаївське АТП, Стрийське АТП, ПП «Транс-Спорт» і ТзОВ «Авто-Лайн».

За словами начальника обласного управління Укртрансінспекції Сергія Небесного, такі перевірки здійснюватимуть щоденно. «Ми проводимо планові та позапланові перевірки, а також рейди. Так само реагуємо й на звернення громадян», - пояснив він, повідомляють у Львівській ОДА.

20 липня відбулась зустріч голови Жидачівської РДА Олександра Пітули та першого заступника голови РДА Василя Татарина з директором ПП «Транс-Спорт» Віктором Мадеєм та т.в.о. директора ТзОВ ВТП «Жидачівавтотранс» Мирославою Гривняк.

Як повідомили у відділі ЖКГ, розвитку інфраструктури, дорожнього господарства, ПЕК та капітального будівництва РДА, з керівниками автотранспортних підприємств обговорювали питання дотримання перевізниками графіків руху автобусного транспорту. Мова йшла також про забезпечення перевезення учнівської молоді на навчання та про дотримання вимог чинного законодавства щодо перевезення пільгових категорій населення району, йдеться на офіційному сайті Жидачівської РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин