Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Роз’яснення щодо пільгового проїзду окремих категорій громадян у залежності від виду маршруту

Враховуючи Закон України від 28.12.2014 №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», з 1 червня 2015 року право пільгового проїзду в залежності від виду маршруту мають такі громадяни:

1. Учасники бойових дій.

Для цієї категорії пільговиків передбачено безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільного транспорту загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

2. Інваліди війни

Передбачено безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання. Це право поширюється і на особу, яка супроводжує інваліда I групи.

3. Ветерани військової служби та прирівняні до них особи.

Мають право на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (за винятком таксі), автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів у межах України.

4. Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалі, віднесені до I та II категорій.

Для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до I категорії, передбачене безплатне користування всіма видами міського та приміського транспорту (крім таксі, в яких число посадочних місць для пасажирів не більше 9) на території України.

Для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до II категорії, передбачене безплатне користування всіма видами міського та приміського транспорту (крім таксі) на території України.

5. Інваліди I та II груп, діти-інваліди та супроводжуючі їх особи.

Інваліди I та II груп, діти-інваліди та особи (не більше однієї), які супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів, мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім таксі).

Інваліди, діти-інваліди та особи, які їх супроводжують (не більше однієї особи), мають право на 50-відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня.

6. Діти з багатодітних родин.

Дітям з багатодітних сімей надаються пільги на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Л. Регусевич, керівник управління соціального захисту населення РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин