Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівський район і Сяноцький повіт - партнери на туристичному ринку

12 червня у Жидачеві відбулася заключна міжнародна конференція в рамках мікропроекту «Спільне представлення туристичних, етнічних та культурних особливостей Жидачівського району і Сяноцького повіту (Польща) на міжнародному туристичному ринку».

Організатор конференції - Жидачівська районна рада.

Привітали учасників конференції голова районної ради І. Кос, міський голова м. Жидачева В. Левко заступник голови РДА О. Мельник, секретар Сяноцького повіту М. Кунца, екс-староста Сяноцького повіту С. Ніжнік та начальник відділу охорони культурної спадщини і культурних цінностей Львівської ОДА А. Левик.

Молодший науковий працівник музею мистецтва та історії Жидачівщини В. Борис презентував увазі присутніх туристичний потенціал Жидачівщини, коротко розповівши про Жидачівський район та зробивши акцент на найбільших населених пунктах Жидачівщини в аспекті історичного розвитку та туристичних можливостей.

Координатор мікропроекту з польської сторони П. Мазур поділився досвідом Сяноцького повіту у використанні туристичних пам’яток для створення туристичного продукту та приваблення туристів. Координатор мікропроекту з української сторони О. Балян представила учасникам конференції результати мікропроекту та виконані заходи, зокрема було продемонстровано короткометражні відеофільми про туристичні можливості Жидачівського району та Сяноцького повіту.

Колективи художньої самодіяльності Жидачівщини вразили присутніх своїм прекрасним співом та танцями, а також грою на народних музичних інструментах. У фойє районного Народного дому, де проходила конференція, було представлено виставки робіт народних умільців, а саме: Г. Тимофтевич (писанки та розпис порцеляни), Р. Пасічник (вироби з бісеру), М. Заблоцької (лялька-мотанка), Л. Скиби (вишивка стрічками), А. Брили (вироби з лози), М. Войцехівської (калачі). Крім того, було представлено виставку робіт учасників навчань, які проходили 27-28 травня поточного року у Сяноцькому повіті: керамічні вироби та картини з вовни. Фінальним етапом конференції стало частування присутніх козацьким кулішем, який приготували учасники навчань В. Борис та Н. Цибак у сквері біля Народного дому, а також участь у майстер-класах із народних ремесел: бісероплетіння, лозоплетіння, виготовлення ляльки-мотанки, вишивання та виготовлення квітів зі стрічок.

Жидачівський район у ході реалізації мікропроекту завжди представлявся як район з великим потенціалом власне екологічного (зеленого) та сільського туризму, чому сприяють багаті природні, рекреаційні ресурси та вдале географічне розташування.

На конференції було констатовано, що мікропроект зокрема та парасольковий проект в цілому реалізовуються як екологічно дружні та екологічно сприятливі проекти.

За інформацією офіційного сайту Жидачівської районної ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин