У районі ремонтуватимуть частину автодоріг Стрий–Журавно та Розділ–Жирова

Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації оприлюднив графік виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. На ці потреби у 2015 році з обласного бюджету виділено понад 139 мільйонів гривень.

 

У документі визначено чіткі терміни виконання ремонту на 38-ми ділянках доріг. Також у графіку вказано підрядні організації та види робіт, які здійснюватимуться на території кожного району. Загалом усі ремонтні роботи планується завершити влітку.

 

На території Жидачівського району заплановано провести ремонт двох доріг. Зокрема 0141803 Стрий–Журавно (на ці потреби з обласного бюджету виділено 2430,000 грн). За ці кошти планується влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші (235 т), верхнього шару покриття товщиною 5 см площею 4870 м кв. Орієнтовна протяжність 0,7 км.

Роботи проводитиме ТОВ «Автомагістраль-Південь». Планується завершити ремонтні роботи до 25 червня.

Також роботи планується проводити на автодорозі 0140901 Розділ–Жирова. З обласного бюджету передбачено 1.036,000 грн. За ці кошти мають провести ямковий ремонт, влаштування вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші (90 т), влаштування верхнього шару покриття товщ. 5 см площею 2000 м кв. Орієнтовна протяжність 0,3 км. Роботи на цій ділянці теж заплановано завершити до 25 червня. Проводитиме ремонт дороги ДП «Львівський облавтодор».

Більш детально з графіком виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення можна ознайомитись за посиланням на сайті https://zhydachivrda.org.ua.

Надрукувати