Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ямковий ремонт дороги до Журавна буде зроблено, проблема з пуском ЖЦПК щотижня моніториться

Ямковий ремонт дороги до Журавна буде зроблено, проблема з пуском ЖЦПК щотижня моніториться, а із «закриттям» стаціонарного відділення Жидачівського протитуберкульозного диспансеру ще будуть розбиратися.

Саме такі відповіді озвучив очільник області Олег Синютка на запитання журналіста «Нового часу» у понеділковій програмі «Дорожня карта реформ» на ТРК Львів.

Що стосується ремонту доріг, теми надто болючої, бо кілька років без жодних ремонтів призвели до того, що подекуди асфальтне полотно щезло, то, як зазначив Олег Синютка, цього року мешканці області нарешті побачать і відчують, що дороги почали ремонтувати. Якщо конкретніше говорить, які саме дороги планують зробити у нас в районі, то це дорога Стрий–Журавно (0141803), на яку з обласного бюджету виділено 2430 тис. грн, і дорога Розділ – Жирова (0140901), на яку закладено 1026 тис. грн. Залишає тільки бажати кращого якість ямкових ремонтів, бо полатана до Жидачева дорога, хоч і виглядає значно краще ніж була, проте повноцінною трасою її назвати – язик чомусь не повертається.

Проблема ЖЦПК. Як повідомив голова ОДА, залишилось ще чотири кредитори, претензії яких мають розглянутись у суді. В перших числах травня має бути рішення про реструктуризацію цих боргів. Власники підприємства скерували групу спеціалістів, яка сьогодні перебуває на комбінаті і оцінює можливості запуску підприємства. Обласна влада, як зазначив О. Синютка, сприятиме власникам у цьому.

У той же час, як стало відомо, на підприємстві змінилася охоронна фірма. Жидачевом ширилися чутки, що на комбінат зайшов «Правий сектор», а через прохідну фурами почали вивозити брухт. Як повідомив голова профспілки підприємства п. Шминець, ці чутки не відповідають дійсності. Справді, на підприємстві змінилася охорона, проте все відбулося згідно із укладеними угодами. Що стосується чуток, що ріжуть по цехах метал, то це просто неможливо, оскільки самі працівники чергують і цього просто не дадуть зробити…

Ще з одним питанням, що стосується району, Олег Синютка пообіцяв розібратися. Стосується воно стаціонарного відділення Жидачівського протитуберкульозного диспансеру що у Журавні, над яким, як повідомив головний лікар закладу Іван Гамлій, висить Дамоклів меч закриття. В районі, який роками «лідирував» в області по захворюваннях на туберкульоз, закриття такого специфічного закладу може призвести до серйозних наслідків із ростом туберкульозу уже у найближчі роки. До цього ще треба додати, що із закриттям закладу може втратити роботу близько пів сотні мешканців Журавнівщини.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин