Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Спершу війна – потім все решта!..

13 березня Жидачівський район з робочим візитом відвідав голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка.

Перед зустріччю з громадськістю голова ОДА побував на непрацюючому ПАТ «ЖЦПК», де його зустрічали працівники підприємства. Супроводжували голову ОДА народний депутат Андрій Кіт, голова районної ради Ігор Кос та голова РДА Олександр Пітула. Ситуація із запуском підприємства є непростою, оскільки справа по банкрутству знаходитися в суді. Проте і Олег Синютка, і Андрій Кіт запевнили колектив, що на різних рівнях йдуть перемовини з власниками щодо запуску підприємства. Головне на сьогодні – в жодному разі не дати порізати чи продати виробничі потужності, оскільки 20 березня має бути прийняте судове рішення щодо боргових зобов’язань перед кредиторами.

Після зустрічі на комбінаті Олег Синютка зустрівся з керівниками відділів і управлінь РДА, представниками органів місцевого самоврядування, депутатським корпусом районної ради, громадськістю. У вступному слові голова ОДА наголосив, що серед усіх проблем, які сьогодні стоять перед виконавчою гілкою влади у районі, на першому місці – вирішення проблем мобілізації та допомоги армії, далі - проблема ЖЦПК і вже потім – дороги. Щодо мобілізації, то, як повідомив очільник області, наш район виглядає чи не найгірше на Львівщині, тому буде зроблено відповідні висновки, в тому числі і кадрові. Що стосується доріг, то у цьому році нарешті розпочнеться ремонт багатостраждального «шляху» Миколаїв –Журавно – Калуш. На інші дороги поки що чекають лише ямкові ремонти.

Більш детально про перебування голови ОДА на Жидачівщині, про зустріч з громадськістю та питання, які порушувалися перед обласною владою, – читайте у наступному номері.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин