Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Звернення до громадян Жидачівщини

З настанням весняного періоду значно збільшується ризик виникнення пожеж у природних екосистемах, що обумовлено спалюванням сухої трави та сміття на відкритих територіях, території об'єктів і поза їх межами, на узбіччях доріг та на полях сільськогосподарських підприємств. Велику небезпеку створює горіння сухої трави поруч із лісовими масивами, де вогонь може перекинутись на лісові насадження. Як правило, таке спалювання проводиться неконтрольовано, що нерідко призводить до виникнення пожеж у лісах, лісопосадках, очеретяних масивах, розташованих біля будівель, у зв'язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки. Так, у 2014 році на території Жидачівського району виникло 19 аналогічних пожеж, що становить 35% від загальної їх кількості.

Шановні громадяни! Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, вигоряння очерету, дотримуйтесь таких правил: не випалюйте сміття чи суху траву на дачних ділянках, що межують з плавнями і лісовими масивами, та ніколи не підпалюйте суху траву на галявинах у лісі. Якщо ви побачите, що це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави; ніколи не розводьте багаття в сухому лісі. Ніколи не кидайте непогашені сірники або цигарки. Пояснюйте друзям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі. Якщо ви помітили горіння сухої трави - спробуйте ліквідувати самотужки, якщо вам не вдалось ліквідувати самотужки - негайно повідомте оперативно-рятувальну службу за номером "101".

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

- спалювати рослинні залишки на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків, коли це здійснюється з використанням спеціальних установок;

- спалювати всі види відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень.

Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності чи її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя в парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до кожного громадянина району та просить відповідально поставитися до цього проблемного питання.

Докладемо спільних зусиль щодо попередження пожеж та збереження природи!


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин