20 лютого - граничний строк для першого подання...

1. Декларації з акцизного податку за січень 2015 року суб’єктами господарювання – платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів (продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у п. 215.3.4, п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування).

Такі декларації подаються до органів ДФС, які обслуговують територію, на якій розташовано пункти продажу підакцизних товарів. Граничний термін першої сплати задекларованих сум вказаного податку припадає на 2 березня.

Міністерство фінансів України затвердило форму податкової декларації з акцизного податку для платників акцизу — суб'єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів (Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.15 р. №14 „Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку”).

Зазначені суб’єкти господарювання повинні заповнювати та подавати розділ Ґ та додаток 6 до декларації.

2. Декларації з транспортного податку за поточний звітний рік юридичними особами. Нагадаємо, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років, з об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 см3.

Юридична особа самостійно розраховує розмір транспортного податку та подає декларацію контролюючому органу за місцем реєстрації автомобіля (ст. 267 ПКУ). Сплата податку здійснюється авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ.

Надрукувати