Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Журавнівська міська лікраня. Інвестиції в майбутнє

Коли у кінці вересня минулого року в Журавнівській міській лікарні розпочались роботи з переобладнання системи опалення і переходу з газового на тверде опалення, було багато скептиків. Звучали припущення, наскільки це вигідно, задавались питанням, коли це окупиться, чи встигнуть зробити роботи у передопалювальний сезон.

Найбільшим оптимістом у цій справі був головний лікар Ярослав Овсянецький, який добре усвідомлював, що можливість, яку запропонувала фірма «Кробат Україна» щодо переобладнання котельні на тверде паливо, - це не лише економія і так мізерних коштів, які виділяються на медицину, це ще й можливість планувати якусь долю медичного закладу у невизначеному майбутньому. Тим більше, що фірма «Кробат Україна» не лише вклала чималі кошти у переобладнання котельні, а ще й подумала, що треба замінити вікна у лікарні, яких немало-небагато – 96 штук.

Сьогодні у Журавнівській лікарні тепло. Це в першу чергу відчули пацієнти. А цього тижня 4 лютого в цьому переконалися і представники районної влади в особі голови районної ради Ігоря Коса, першого заступника голови РДА Василя Татарина, керівництва медицини району в особі головного лікаря Федора Довбняка, сільського голови Василя Вітра та всіх, хто був причетний до цього проекту.

Як зазначив у виступі Ярослав Овсянецький, коли ще влітку 2013 року фірма «Кробат Україна» запропонувала лікарні цей проект, вона вже мала втілені аналогічні проекти в Ходорівській і Жидачівській лікарнях. Загальна сума інвестицій склала півтора мільйона гривень. Безперечно, що заміна котла не вирішувала б проблеми енергозбереження, бо втрати цього ж тепла через старі вікна зводили проект нанівець. Це зрозумів і австрійський інвестор п. Кробат, який погодився у рамках проекту замінити всі вікна у лікарні і ще 5 дверей.

Безпосередніми виконавцями робіт виступили «КарпатБуд» (Т. Дяченко), ВТО «Західенергоремонт» та ТзОВ «Артіфекс». Роботи було виконано вчасно, належної якості, і 30 грудня фактично підрядники здали об’єкт.

А 4 лютого декан Журавнівського деканату о. Роман Гринишин разом з о. Остапом Юрівим освятили приміщення котельні і самі котли. Присутні мали змогу оглянути сам лікувальний заклад і впевнитись у хорошій організації роботи лікарні та кваліфікованості медичних працівників. Проте найсерйознішу оцінку того, що зроблено, дають самі пацієнти, які схвально відгукуються про медичний заклад.

І що немаловажно: за попередніми розрахунками (по існуючих цінах на газ на сьогодні) переведення лікарні на тверде паливо дасть у 2015 році економію 92 тис. грн.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин