Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про здобутки та люстрацію

Як проінформував під час засідання громадської ради представників громадських організацій перший заступник голови РДА Василь Татарин, при всіх сьогоднішніх складнощах, у промисловому виробництві району за 9 місяців 2014 року відбулося зростання на 22,2%.

Навіть при фактичній зупинці ПАТ „Жидачівський ЦПК” переважна більшість інших підприємств району відчутно наростила виробництво і реалізацію своєї продукції, обсяг якої склав 944,7 млн. грн (на 171,8 млн. грн більше ніж у 2013 році). Успішними є показники працівників аграрного виробництва. Зокрема вже намолочено понад 90 тисяч тонн зерна, і його валовий збір у цьому році буде близько 95 тис. тонн, що перевищить минулорічні показники.

У свою чергу запрошений на засідання громадської ради начальник районного управління юстиції Ігор Стадник проінформував присутніх про основні положення та порядок реалізації „Закону про очищення влади” (Закон про люстрацію), відповів на запитання учасників засідання, які, зокрема, стосувалися ролі громадськості в реалізації цього Закону. До речі, «люстрація» згідно з чинним законодавством розпочнеться у районі з червня 2015 року. До цього часу очищення має пройти в органах суду, прокуратури і міліції. Щоправда, зважаючи на те, що саме судді звернулися до конституційного суду щодо відповідності цього закону Конституції, не виключено, що «Закон про люстрацію» повернеться на доопрацювання.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА, секретар громадської ради Олексій Хемій розповів про внесення представниками громадськості району пропозицій до плану роботи РДА на 2015 рік, про важливість підтримки громадського волонтерського руху з надання допомоги Українській армії.

Голова комісії Громадської ради з питань захисту прав громадян та правоохоронної роботи Василь Туревич інформував про розгляд питань, які порушувались на попередньому засіданні громадської ради. Він, зокрема, зазначив, що донині ніхто не знає у районі, що за речовина була виявлена на сміттєзвалищі у Жидачеві і хто є її власником. З цього приводу Громадська рада надішле у відповідні органи повторне звернення щодо інформування громадськості.

За матеріалами офіційного сайту Жидачівської РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин