Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З нагоди професійного свята

У першу неділю листопада відзначаємо День працівника соціальної сфери України. Це свято засноване указом президента від 13 квітня 1999 року.

У нашому районі до працівників соціальної сфери серед інших належать і працівники відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Фонд працює з 2001 року і є одним із підрозділів, що впроваджує політику держави з соціального обслуговування населення. За ці 13 років Фонд не лише виконує покладені завдання із соціального захисту осіб, що отримали травми на виробництві, а й стає серйозною основою для подальшого розвитку.

Так, за словами директора відділення ФСНВ у Жидачівському районі Миколи Балицького, потерпілі, які обслуговуються Фондом, вчасно отримують належні виплати, відповідні категорії осіб забезпечені автомобілями, протезуванням, проводиться відшкодування за витрати палива, постраждалі мають можливість скористатися санаторно-курортними путівками та іншими видами соціального захисту. Завдяки роботі Фонду категорії осіб, які зазнали травм на виробництві, отримують належний соціальний захист та впевненість у завтрашньому дні. Відділення ФСНВ у Жидачівському районі одне з не багатьох, у якому надходження перевищують виплати. Сьогодні на обліку у відділенні Фонду перебуває 134 потерпілих із яких один I-ї категорії, 10 – II, 60 – III категорії та троє осіб з інвалідністю, які тимчасово переміщені з Луганської області.

Якщо говорити про перспективи, то тут вони доволі вагомі, адже за неповних три роки (з 2011 відділення Фонду розташовується у власному приміщенні) змогло значно розширити свою базу, а відповідно й сферу діяльності. Так, у відділенні ФСНВ у Жидачівському районі облаштовано обласний архів, де зберігаються справи із семи районних відділень Львівської області. Також у приміщенні Жидачівського відділення розпочинає роботу навчальний кабінет з охорони праці. Тож для того, щоб пройти кваліфіковане навчання, інженерам із охорони праці підприємств району не доведеться їздити аж до Львова.

«Усі ці значні успіхи не були б можливі без злагодженої та відданої роботи працівників відділення Фонду, підтримки та розуміння з боку керівництва, безпосередньо начальника управління області Ореста Климковича, співпраці з районними відділеннями Пенсійного фонду, Центру зайнятості, Фондом соціального страхування із тимчасової втрати працездатності, управлінням соціального захисту населення.

Тож, користуючись нагодою хочу подякувати працівникам відділення за професіоналізм, відданість професії, за розуміння та підтримку. Також вітаю усіх працівників соціальної сфери району з професійним святом, зичу доброго здоров’я, наснаги, успіхів на професійній ниві, добробуту та злагоди в сім’ях», зазначив М. Балицький.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин