Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ліки за зниженими цінами

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2014 року №42 продовжується реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року №340.

Дія пілотного проекту поширюється на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, що зареєстровані в Україні та виробляються з дотриманням вимог належної виробничої практики.

Усі хворі на гіпертонічну хворобу, які пройшли медичне обстеження у сімейних або дільничних лікарів і перебувають на диспансерному обліку з приводу гіпертонічної хвороби, підлягають постійному лікуванню гіпотензивними лікарськими засобами, які включено в пілотний проект і відпускаються аптеками району, які уклали відповідні угоди з департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, за зниженими для пацієнтів цінами.

Постановами Кабінету Міністрів України та наказами Міністерства охорони здоров’я України передбачено значні знижки на такі лікарські засоби (від 90% до 60% їх вартості в залежності від препарату та його виробника).

У Жидачівському районі станом на 15 жовтня 2014 року зареєстровано 17288 хворих на гіпертонічну хворобу, в тому числі 1778 хворих лікарями виявлено вперше. 10344 хворих проживають у сільській місцевості. З початку цього року до лікарів звернулося 1890 хворих на гіпертонічну хворобу, яким виписано 2702 рецепти на ліки за зниженими цінами. У 54 хворих гіпертонічна хвороба була ускладнена гіпертонічним кризом у зв’язку з несистематичним прийомом гіпотензивних ліків.

Шановні громадяни!

Не ризикуйте своїм здоров’ям і життям! Відвідайте свого сімейного (дільничного) лікаря. Дізнайтесь, які ліки ефективні саме для вас, та отримайте на них рецепт для лікування із значною знижкою у ціні. Зверніться до аптеки з рецептом, отримайте необхідні ліки, заощаджуйте кошти в своєму сімейному бюджеті. Щоденно вживайте рекомендовані лікарем лікарські засоби від гіпертонічної хвороби. Відвідайте свого лікаря через місяць, щоб повторно отримати рецепт на ліки зі знижками.

Пам’ятайте! Ефективне лікування гіпертонічної хвороби тоді, коли воно проводиться постійно!

М. Майданський, заступник головного лікаря Жидачівської ЦРЛ з медичного обслуговування населення району, лікар-терапевт.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин