Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

День усиновлення – свято що дарує надію

У кожного з нас є два крила: батько й мати. І поки вони поруч - ми літаємо. Як важко летіти з одним крилом, а ще важче йти…

30 вересня в Україні відзначали День усиновлення. Недаремно це свято проходить під покровом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, адже дітям, які з різних обставин втратили зв'язок із батьками, так бракує материнської любові, віри в свої сили та надії на краще.

 

За інформацією Служби у справах дітей Жидачівської РДА, у районі 85 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, чекають на людську доброту, на родинне тепло та любов.

 

День усиновлення – свято, яке дає надію, що з кожним роком подружніх пар, людей, які захочуть взяти на себе частку відповідальності за дитячі долі, більшатиме. На Жидачівщині відкрито вже два дитячі будинки сімейного типу, у той час як у Львові лише два.

У святковий день вихованців дитячих будинків сімейного типу та їх батьків-вихователів приїхали привітати голова Жидачівської РДА Мирон Кузишин, керівник Служби у справах дітей Надія Гавдик та заступник керівника служби, начальник відділу Леся Маркевич.

Спершу навідались у гості до багатодітної родини Богдана та Любові Голубовських, які, виховуючи двох власних дітей, відкрили двері свого дому ще для п’ятьох діточок. Зараз у великій та дружній родині Голубовських проживають семеро дітей. Наймолодшому Андрійкові лише 2 рочки, а найстаршому - 19. Батьки створюють всі умови для того, щоб діти мали змогу рости, навчатися, розвиватися.

Оскільки родинне коло розширилось, батькові доводиться дещо переплановувати кімнати власного будинку, дооблаштовувати, робити оселю комфортною та зручною. Батьки-вихователі не нарікають на побутові умови, хоча допомога тут ніколи не зайва, натомість просили сприяння у тому, щоб мати змогу хоча б раз на рік їздити з дітьми всією сім’єю на відпочинок, оздоровлення, мати змогу спілкуватися з іншими сім’ями-опікунами під час семінарів чи літніх шкіл.

Голова РДА побажав дітям та батькам здоров’я, добра, радості, злагоди та любові. Звісно, гості не залишили дітей та батьків без подарунків.

Цього ж дня відвідали й велику родину Фастнахтів. Батьки Андрій та Світлана виховують 9 дітей. Цьогоріч тут відзначають невеличкий ювілей – вже 5 років, як у Володимирцях функціонує будинок сімейного типу, перший у районі. За цей час діти встигли подорослішати, а батьки набратися досвіду. У цьому домі завжди панує атмосфера любові, добра.

Гостей тут теж зустріли дуже привітно й радо. Діти підготували невеличку вітальну програму, дякували батькам-вихователям за їхнє терпіння, за їхню науку, поради, щоденну турботу. У свою чергу в подяку за таку чудову святкову програму та зустріч від гостей отримали подарунки.

Батькам-вихователям доводиться нелегко, адже діти потрапляють до них не лише з душевними травмами, а й з фізичними хворобами. Такі діти потребують додаткової опіки й догляду. Так, нещодавно родина Фастнахтів пережила чергове випробування. Їхній прийомний син Назар потребував операційного втручання. У хлопця швидкими темпами розвилося захворювання хребта, тож операцію потрібно було робити негайно. Незважаючи на дороговартісність такого лікування, родина все ж наважилась на це. За допомогою небайдужих людей, фінансової підтримки з районного бюджету, сприяння служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, благодійного фонду вдалося зібрати більшу частину коштів. У серпні Назаркові успішно провели операцію, і тепер хлопчина зможе нормально рости та розвиватися. Таких перемог, менших чи більших, у цій родині багато. Батьки-вихователі пишаються своїми дітьми й сподіваються, що їхня праця не буде марною, що їхні діти виростуть успішними й щасливими.

У районі батьками для «чужих» дітей погодились стати ще чотири сім’ї, у яких виховується 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Залишається лише сподіватись, що й надалі знаходитимуться сім’ї, які захочуть дарувати свою любов та турботу дітям, які її найбільше потребують. Адже, як заповідав Ісус Христос: «Хто візьме дитя це заради Мене, той Мене прийме, а приймаючи Мене, приймає того, Хто послав мене».

Як свідчить статистика, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. Сподіваємось, що так буде й у нашому районі. Щодня в країні народжується 50 дітей, які залишаються сиротами, і в той же час в Україні щодня всиновлюють 60 дітей. Це свідчить про те, що сучасне суспільство стало гуманнішим, відповідальнішим.

Оксана Франків.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин