Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Відтепер одразу два фонтани прикрашатимуть центральну частину Жидачева

7 вересня на площі Свободи відкрили оновлену центральну площу міста та освятили фонтан, а 14 вересня розпочне функціонувати відновлений старий фонтан біля МБК «Папірник».

Ці події відбуваються у рамках відзначення 850-річчя древнього Удеча. А передувала цьому копітка праця міської ради, комунальників, інженерів та підрядних організацій.

 

7 вересня церемонію освячення головного міського фонтану розпочали найменші мешканці Жидачева, котрі відкрили символічний доступ до нього, перерізавши синьо-жовті стрічки. Фонтан запрацював, а священики Стефан Гарасимів, Іван Бойчин, Василь Юрів та Ярослав Турик освятили його, а заразом і оновлену площу, бажаючи жителям міста довгих й мирних років життя.

 

Міський голова Володимир Левко, вітаючи містян, наголосив: «Україна розпочинається з кожного будинку, з кожної вулиці і міста. Тож яким буде наш Жидачів, якою буде наша Україна - залежить від нас самих. Це маленький початок добрих змін у древньому Удечі». Володимир Семенович також наголосив, що зараз більше десятка жидачівців захищають нашу державу на передовій у східних областях України, з них зараз вдома у відпустці перебувають Михайло Микитин, Тарас Стефанів, Ростислав Волчинський, Роман Хром’як. «Низько вклоняємося цим мужнім воїнам і пам’ятаймо, що вони захищають наш мир і спокій!».

Міський голова також щиро подякував меценатам й тим, хто працював над спорудженням фонтану і реконструкцією площі. Інвестором придбання фонтану-скульптури, як і обіцяв, виступив народний депутат Олег Канівець. Це його подарунок містянам до 850-річчя Жидачева. Автор і виконавець робіт зі встановлення фонтану підприємство «Обрій» (директор Василь Федик).

З цією подією жидачівців привітав Маркіян Олійник – представник благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» і вручив міському голові лист-декларацію про передачу громаді фонтану до Дня міста і 850-річчя першої письмової згадки про древній Удеч.

Урочистості завершилися виконанням Державного Гімну України, після чого бажаючі із задоволенням фотографувалися на фоні фонтану.

Від цієї події минув лише тиждень, а на жителів міста чекає ще одна приємна несподіванка – запрацює старенький фонтан на майдані біля МБК «Папірник». Фонтан на цьому місці існував віддавна, зазначають у міській раді, проте був пошкоджений і довший час не функціонував. Над його оновленням працювали також представники новояворівського підприємства «Обрій». Басейн споруди залишився той самий, а от фігури, що його прикрашають, – зовсім нові. Підготовчі роботи до включення фонтану проводили працівники міського виробничого управління комунального господарства.

14 вересня фонтан біля міського будинку культури «Папірник» знову запрацює й тішитиме жидачівців і гостей міста.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин