Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України»

Сьогодні Україна знаходиться в найглибшій за всю історію своєї незалежності економічній, політичній та соціальній кризі. Країні необхідно в найкоротший термін підняти економіку, для цього потрібні активні, значимі й грамотні фахівці. Таких фахівців необхідно виявити і використовувати їхні знання та досвід у відродженні економіки.

Одним з інструментів виявлення таких особистостей є конкурс «Кращий бухгалтер України», який організувала Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки Міністерства фінансів України.

Завданням конкурсу є надання майданчика для спілкування, на якому професіонали зможуть поділитися своїм досвідом і стати своєрідними наставниками для інших бухгалтерів і для тих, хто починає свою кар’єру в цій галузі. Переможці третього етапу - шість фіналістів конкурсу зможуть вплинути на законодавчу базу країни і дати свої рекомендації у формуванні плану Міністерства фінансів України в галузі методології й розвитку бухгалтерського обліку на 2015 рік.

У журі конкурсу увійдуть представники державних органів: Міністерства фінансів України, Міністерства доходів і зборів України, Державного казначейства України, власники та директори підприємств, фахівці в галузі фінансів та бухгалтерського обліку з різних країн світу та переможці конкурсу «Кращий бухгалтер України-2013».

Роботодавці тепер можуть отримати доступ до найкращої бази бухгалтерів, тому що є повна анкета цього кандидата з освіти та попередніми місцями роботи, оцінка попереднього роботодавця, результат професійного тестування та зазначено самим бухгалтером, що він шукає роботу.

2-ий Всеукраїнський конкурс "Кращий бухгалтер України" проводитиметься у вигляді постійно поновлюваного онлайн-рейтингу з 20 червня по 31 жовтня 2014 р. Для участі усім бажаючим бухгалтерам необхідно зареєструватися на сайті www.ua-award.org.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин