Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Телефон довіри фінансвової інспекції

Державна фінансова інспекція України повідомляє про функціонування телефонів довіри для отримання інформації про ризикові операції у фінансово-господарській діяльності об’єктів контролю, а також з метою отримання відомостей про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни, посилення контролю за відкритістю роботи та усунення передумов, що можуть сприяти виникненню проявів корупції.

Зворотний зв’язок Державної фінансової інспекції України з громадськістю за допомогою «телефону довіри» забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 18.00 год. (у п’ятницю - 9.00 до 16.45 год.).

Телефони довіри: 044-425-38-39 – Державна фінансова інспекція України, 022-55-37-28 – Державна фінансова інспекція у Львівській області.

Основними завданнями «телефону довіри» є надання інформації щодо повноважень органів Держфінінспекції; забезпечення оперативного реагування на порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держфінінспекції; виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб органів Держфінінспекції при здійсненні ними своїх повноважень.

Про факти неправомірних дій (бездіяльності) посадових осіб та порушення законодавства підприємствами, установами, організаціями, а також на об’єктах соціально-культурної сфери та комунальної власності з питань, що належать до компетенції органів Державної фінансової інспекції України, ви можете надати інформацію у Жидачівську об’єднану державну фінансову інспекцію за телефонами: (0-239) 24-294 або 24-293.

В. Сомик, начальник Жидачівської об’єднаної державної фінансової інспекції.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин