Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про що клопочуть у народного депутата

За повідомленням Прес-служби, 21 червня відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Олегом Канівцем у Жидачеві та Ходорові. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося понад 20 осіб у Жидачеві та 23 у Ходорові (13 – фізичних та 10 – юридичних).

Почастішали звернення від громадян щодо допомоги у зв’язку з важким матеріальним становищем та про сприяння у лікуванні та реабілітації після операційного втручання. Звернення від юридичних осіб стосувалися допомоги для втілення у життя проекту з утеплення навчальних закладів; ряд церковних громад клопотав щодо допомоги з ремонтними роботами у храмах, зокрема у селах Монастирці та с. Покрівцях, церковний комітет та громада с. Лучан - щодо добудови церкви; йшла мова про ремонт Народного дому «Просвіта» у с. Лискові; Жидачівський районний осередок Львівського крайового Братства визвольної боротьби ОУН–УПА просив про виділення коштів для придбання районного часопису «Новий час»; дирекція Народного дому м. Жидачева – про надання спонсорської допомоги у придбанні 35 подарунків для учасників фестивалю духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає». Кілька звернень було від освітянських закладів, спортивних клубів та з проханням надати юридичну консультацію.

Директор музею гетьмана І. Виговського Степан Ревуцький звернувся з проханням допомогти у створенні тематичної експозиції, присвяченої боротьбі ОУН–УПА на Жидачівщині, зокрема заплановано відтворити криївку та інше.

Директор Ходорівської школи мистецтв Григорій Вавричин просив посприяти з реставрацією бандур, а директор Народного дому с. Черемхова Ярослава Вітів клопотала про ремонт залу.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин