Звернення до небайдужих людей

Євромайдан листопада 2013 – лютого 2014 року відійшов у минуле і вже став яскравою й героїчною сторінкою української історії, якою пишатимуться духовні спадкоємці учасників Революції Гідності і перед якою у пошані схилятимуть голови народи Європи та світу.

Але з плином часу деякі факти і події можуть стиратись у людській пам'яті, більш того - навмисно перекручуватись і спотворюватись недоброзичливцями.

Тому ми, архівісти, як зберігачі історичної пам'яті українського народу, звертаємось з настійливим проханням і закликом до усіх учасників та свідків цих вікопомних подій, родичів, побратимів та друзів Героїв Небесної Сотні, усіх небайдужих людей, громадян України та іноземців приносити особисто або надсилати свої письмові спогади та свідчення, документи, світлини, аудіо-відео та інші матеріали або їх автентичні копії на адресу архівного відділу Жидачівськох РДА (81700, м. Жидачів, Шашкевича, 2, тел.(03239) 31-957, 0976330244).

Матеріали прошу доповнювати відомостями щодо місця, часу, обставин їх отримання, ідентифікуючих даних про осіб, які у них фігурують, тощо. Зібрана таким чином інформація буде доступна широкому загалу для вивчення, написання дослідницьких праць, належного пошанування людей, які брали участь у революційних подіях, увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Умови доступу до персональних даних подавачів матеріалів регламентуються чинним законодавством України.

Як керівник архівного відділу буду вдячна усім за спільно виконану благородну, патріотичну справу.

Слава Україні!

Героям слава!

М.Мартинович, керівник архівного відділу.

Надрукувати