Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Голова ОДА просить прокуратуру області відреагувати на несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам ВАТ «Жидачівський ЦПК»

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех просить прокурора Львівської області Володимира Гураля відреагувати на скарги трудового колективу щодо несвоєчасної виплати заробітної плати у ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

 

З початку поточного року заробітна плата виплачується несвоєчасно і не у повному обсязі. Так, станом на 7 травня 2014 року працівникам підприємства виплачено зарплату лише за січень та лютий.

 

«З метою недопущення зростання заборгованості з виплати заробітної плати і, як наслідок, зменшення соціальної напруги у трудовому колективі, облдержадміністрація звертається з проханням вжити заходів прокурорського реагування щодо додержання законодавства про оплату праці у ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», – йдеться у зверненні.

Тим часом ПАТ «ЖЦПК» подало позов на працівників комбінату за, на думку адміністрації підприємства, незаконний страйк.

15 травня у Жидачівському районному суді відбулося перше попереднє слухання справи ПАТ «ЖЦПК» проти координаційного комітету найманих працівників цього підприємства, який представляє інженер-електрик Володимир Височан. Відповідача в суді представлятиме юрист Костянтин Назаренко.

На попереднє слухання не з’явився представник позивача - адміністрації ПАТ «ЖЦПК». Натомість зала судового засідання була заповнена працівниками комбінату, які прийшли підтримати відповідача.

Оскільки позивач на засідання не з’явився, хоча був повідомлений, суд вирішив попередній розгляд справи відкласти на 10 годину 29 травня. Головуючий суддя - Микола Данилович Цюмрак.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин