До відома юридичних та фізичних осіб підприємців

25 березня 2014 р. Верховна Рада України прийняла ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру».

Згідно з вищевказаним Законом скасовуються часові обмеження для включення в ЄДР, тому усі діючі юридичні особи та фізичні особи-підприємці, створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року, відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, зобов’язані подати державному реєстратору відповідно до вимог статті 19 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців» реєстраційну картку для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру (для юридичних осіб – реєстраційна картка №16, фізичних осіб – реєстраційна картка №15).

Для цього юридичним та фізичним особам-підприємцям, які не включилися в ЄДР, потрібно звертатися до державних реєстраторів юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції Львівської області за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2 (1-й поверх). Телефон для довідок: 31-533.

Надрукувати