Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кампанія «Декларування-2014» наближається до завершення

30 квітня 2014 року завершується термін подання податкових декларацій про майновий стан і доходи, одержані за 2013 рік. Громадяни зобов’язані подати податкову декларацію у разі отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався; доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів; іноземних доходів.

Якщо ж платник отримував доходи виключно від податкових агентів або від операцій з продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за яким був сплачений податок на доходи фізичних осіб, подавати таку декларацію не потрібно. Громадяни також можуть скористатися правом на податкову знижку. Важливо знати, якщо до кінця 2014 року громадянин не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2013 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Податкова декларація може бути подана в електронній формі засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством; надіслана поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше, ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну подання декларації; особисто платником або уповноваженою на це особою. При зверненні до податкової інспекції громадянин безкоштовно отримає бланк декларації та додатки до неї, а також консультацію щодо її заповнення.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин