Декларування-2014

До 1 травня триватиме кампанія декларування доходів громадян. Особливістю цієї кампанії - обов’язок платника податку-фізичних осіб подавати річну податкову декларацію.

 

 

Якщо протягом 2013р. оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися) їм у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищувала 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2013 р. - 137640 грн.) для проведення перерахунку сум податку за ставками 15 (17) % за новими правилами.

Слід зауважити, що обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи у громадян також виникає у разі: отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався; отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності); отримання іноземних доходів.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ.

Надрукувати