Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Розширене засідання виконавчого комітету

24 лютого у сесійній залі районної ради відбулося розширене засідання виконавчого комітету, створеного рішенням районної ради №359 від 27 січня «Про утворення виконавчого комітету Жидачівської районної ради». Нагадаю, до складу виконкому, відповідно до цього рішення, введено голів профільних депутатських комісій. Обов'язки голови тимчасово покладено на голову районної ради Ігоря Коса, заступників – на заступника голови районної ради Марію Стеців. У засіданні брали участь керівники управлінь та відділів Жидачівської РДА, керівники бюджетних установ, керівники силових структур району та структур, які забезпечують його життєдіяльність, представники громадських організацій, активні жителі Жидачівщини. Розглядалися два питання: про політичну ситуацію та про забезпечення життєдіяльності бюджетних установ.

 

У першу чергу було досягнуто домовленості про збір інформації про порушення прав жителів району діяннями горе-керівників. Із такими заявами можна звертатися до депутатської комісії районної ради з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ (Р. Баліцкий). Засідання по розгляду таких звернень будуть проводитися відкрито, а тому до її роботи можуть долучатися громадські організації.

Особливу увагу було приділено роботі по перевірці даних про тих, хто їхав на Майдан. Мається на увазі, де вони зараз знаходяться. Важливість таких дій зумовлена великою кількістю загиблих і невпізнаних героїв Майдану. Тому кожен сільський голова повинен знати інформацію про місце знаходження всіх своїх жителів.

Щодо фінансового забезпечення функціонування бюджетних установ, виплати зарплат, пенсій, соціальних допомог, то проблема не стільки у браку коштів (як повідомили у казначействі, минулого тижня від потреби щоденно надходило тільки 20% доходів), як у проходженні коштів через казначейство. Затримуються проплати по казні, що тягне виникнення заборгованості по зарплатах, енергоносіях, медикаментах, соцвиплатах. Щодо енергоносіїв, то попри запевнення керівників енергозабезпечуючих установ, що постачання здійснюється у звичному режимі, було прийнято рішення провести окрему нараду по цьому питанню.

Принципово віднеслися члени виконкому до інформації про інтенсивну вирубку лісу на території району. «Ми всі знаємо, по яких документах вирізують ліс», - зауважив А.Чад. Тому було прийнято рішення про тимчасову заборону різати і вивозити ліс на території району. Сільським головам рекомендовано повідомляти про випадки порушення виконання цього рішення до районної ради.

Також було погоджено питання координації дій у випадках надзвичайних ситуацій. Такі повноваження, за відсутності голови та заступника голови РДА, матиме керівництво районної ради.

Виконком також заслухав інформацію членів Координаційної ради Жидачівщини по підтримці Майдану, яких делегували на ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», де 24 лютого працівники вийшли на протест і вимагають припинити скорочення робітників та погасити заборгованість по заробітній платі. Працівники вимагають, щоб влада стала гарантом їх домовленостей із керівництвом комбінату.

Голова районної ради Ігор Кос наголосив на тому, що, незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, в районі повинні злагоджено працювати та функціонувати всі бюджетні установи, організації та підприємства.

Ольга Баран.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин