Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сидорівська сільська рада отримала шанс на розвиток

Якщо хочеш чогось досягти – покладайся на власні сили. В розвитку територій найважливіше об’єднати зусилля і зберегти ресурси в тому числі й людські. Ще кілька років тому сільські голови могли сподіватись лише на допомогу держави, тепер в розвиток села готові вкладати ресурси й інвестори, які відкривають робочі місця та сплачують до місцевої скарбниці податки.

До прикладу в Сидорівській сільській раді, де в трьох селах, за словами сільського голови Юрій Ольшанецького, мешкає заледве 900 осіб проблеми ті ж, що й скрізь. Бюджети дотаційні, але попри це потрібно утримувати сільську управу, дитячий садок, народні доми, ФАПи, дороги, всього й не перелічити.

В Сидорівці з 2007 року, не без допомоги районного бюджету, відкрито дитячий дошкільний заклад. За ці кілька років установа стала можна сказати зразковою. Докладають зусиль як колектив садочка, батьки так і сільська рада. Щороку з сільського бюджету виділяється близько 200 тисяч гривень на утримання садочка. На оплату праці витрачають 153 тисячі грн., 17 тисяч на енергоносії та комунальні послуги, 16 тисяч грн - харчування і так далі. Цінують турботу сільської ради і працівники садочка під керівництвом завідуючої Мар’яни Лови, які дбають про те, щоб діти і батьки були задоволені їхньою роботою. Тому як і на подвір’ї так і в середині садочка все зроблено з любов’ю та турботою. Цього тижня на базі ДНЗ «Берізка» проходив районний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Окрім дитячого садочка в Сидорівці проводять і ремонтні роботи в Народному домі, голова мріє, що в селі відновлять свою діяльність гуртки художньої самодіяльності.

Враховуючи досвід минулорічної весняної негоди, цього року сільська рада подбала про те, щоб зробити запаси пального для розчистки доріг від снігових заметів. У Сидорівці, Сулятичах розчищають придорожні канави.

Все це завдяки злагодженій роботі та взаєморозумінню місцевої влади та підприємців, які працюють на території Сидорівської сільської ради, серед яких: МПП «Обрій» (Микола Янюк), ФГ «Пустомитівська» (Тетяна Сидорук), «Бізнес Сервіс-М». Не так давно на території ради розпочало діяльність і підприємство "СПЕЦТЕХНІКА", що також допомагає у вирішенні господарських проблем ради. Власне техніка цього підприємства допомагає у впорядкування території, підсипає дороги, канави, дала лад і стихійним сміттєзвалищам.

У найближчих планах ж сільської ради встановити в селі ігровий дитячий майданчик, думали, зазначає Ю. Ольшанецький, впоратись у вересні та кошти з бюджету розвитку, 16 тисяч грн., досі на рахунках казначейства.

Сільський голова сподівається, що для сіл Сидорівської сільської ради вже минають часи занепаду, молодь залишатиметься у селі, адже з кожним роком тут відкриваються робочі місця, а чого людям більше треба!

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин