Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Район інспектувала заступник голови обласної адміністрації

26 вересня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів з робочою поїздкою перебувала у Жидачівському районі

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти – майбутнє України", Ірина Романів ознайомилася з роботою Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» та безпосередньо дошкільного навчального закладу «Сонечко». Відзначено перші позитивні кроки виконання програми щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та електронної пілотної мережі в дошкільних закладах. У Жидачівському НВК при відвідуванні комп’ютерного класу, дізнавшись що техніка має понад 5 років, Ірина Романів пообіцяла що найближчим часом сприятиме, щоб тут з’явився новий комплект комп’ютерної техніки.

Керівник гуманітарного блоку побувала у Жидачівській центральній районній лікарні. У ЦРЛ поспілкувалася з хворими. Обурилася тим, що хворі ніде не можуть довідатися про пілотний проект, який реалізується в області і передбачає знижки на ліки. Відвідала аптеку «Сальве», де поцікавилася ціною на ліки, поспілкувалася з відвідувачами аптеки, та які ліки виписують лікарі і чи вони є в списку медикаментів, на які діє знижка. Аптека «Сальве», як виявляється, бере участь у проекті і надає знижку на певні препарати.

Окрім цього, у приміщенні Жидачівської РДА заступник голови облдержадміністрації провела особистий прийом громадян.

Окрім того Ірина Романів побувала у Ходорові, де ознайомилась з роботою міського Палацу культури та стадіону «Будівельник». На тариторії району відвідала ФАП у с. Рогізно, побувала в с. Бережниця, де ознайомилась із станом пам’ятки національного значення дерев’яної сакральної архітектури ХVІІІ ст. – церкви Різдва Пресвятої Богородиці.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин