Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вивіски європейського зразка

Нові вивіски з гербом Жидачева та назвою вулиці українською й англійською мовами почали з'явилися на центральних вулицях міста Жидачева.

Як повідомив заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, це такий своєрідний подарунок для громади Жидачева напередодні святкування Дня міста. Нові офіційні будинкові номерні таблички виготовлені в рамках Проекту "Місцевий економічний розвиток міст України" (Проект МЕРМ), що впроваджується Федерацією Канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки уряду Канади через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР). Міське виробниче управління комунального господарства уже розпочало демонтаж старих та встановлення нових вивісок (поки що лише на центральних вулицях міста). Проте незабаром буде змінено 130 вивісок із назвами вулиць, 59 вивісок із назвою вулиці та номерами будинків комунальної власності та 19 вивісок із номером будинку та назвою вулиці на державних установах.

Вивіски, що встановлюються на вулицях міста, - європейського зразка - з написом номера будинку й назви вулиці як на українській, так і на англійській мові та із зображенням герба міста. Ярослав Гаврильчук повідомив, що невдовзі змінить свій зовнішній вигляд і вивіска з назвою міста, яка зустрічає гостей при в’їзді в Жидачів.

Ще одним приємним подарунком до 850-річчя древнього Удеча стане інформаційно-туристичне видання про Жидачів з картою міста, де будуть позначені не тільки назви вулиць, а й міські урочища, культові споруди, храми, парки, установи.

Міська рада звертається до мешканців міста з проханням не бути байдужими до зовнішнього вигляду та впорядкування вулиць міста і встановити на своїх будинках номерні таблички. Певних вимог до вигляду будинкових номерів міська рада не встановлює.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин