Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Медицина оберігає людину, ветеринарна медицина – людство»

Таке коротке висловлювання видатного вченого С. Євсєєнка визначає сутність й особливу важливість значення служби ветеринарної медицини.

Забезпечення епізоотичного благополуччя через недопущення поширення небезпечних хвороб, епідемій, інфекцій, здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за безпечністю продукції, охорона навколишнього середовища є запорукою надійного захисту як людей, так і тварин.

А залежить все це від чіткої й злагодженої роботи всіх ланок багатогранної ветеринарної галузі та від кожного спеціаліста держветмедицини.

Однією із таких ланок є Жидачівська районна державна лабораторія ветеринарної медицини під керівництвом директора Григорія Васильовича Сомика. Адже без належної швидкої специфічної діагностики хвороб можна опинитися у вогнищах особливо небезпечних епізоотій.

Районна лабораторія акредитована в системі вимірювання і має дозвіл на роботу із збудниками ІІ-ІV груп патогенності. В структуру райдержветлабораторії, крім трьох відділів: бактеріологічного, серологічного, токсикологічного, входять дві лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринках у м. Ходорова і смт. Журавна.

Але найціннішими є спеціалісти районної державної лабораторії ветеринарної медицини, які професійно віддані за покликанням своїй професії й сумлінною працею забезпечують лабораторно-діагностичну роботу.

Зокрема роботою серологічного відділу займається провідний лікар ветеринарної медицини-серолог М. Задорожна, у токсикологічному відділі працює провідний лікар ветеринарної медицини-токсиколог О. Сидорчук та лаборант-хімік Г. Груна. Всі підрозділи обслуговує санітар ветеринарної медицини М. Гаван.

Ветеринарно-санітарну експертизу харчових продуктів проводить завідуюча ходорівською лабораторією ветеринарної експертизи на ринку Г. Краївська.

Тож побажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й нових здобутків у нелегкій, але вельми почесній і благородній справі – захищати й оберігати здоров’я як людей, так і тварин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин