Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Скористайтесь електронним цифровим підписом

Доводимо до відома платників податків, що за червень 2013 року послугами електронного цифрового підпису скористались 42 платники податків, а загалом з початку року для того, щоб надсилати звітність в електронному вигляді, платники податків отримали 144 ключі цифрового підпису.

Нагадуємо, отримавши ключ цифрового підпису, клієнти Акредитованого центру можуть скористатись всіма електронними сервісами, впровадженими для підвищення комфорту обслуговування.

Для отримання фізичною особою та фізичною особою-підприємцем посиленого сертифікату ключа необхідні такі документи: заповнена та підписана реєстраційна картка у двох оригінальних примірниках; паспорт та копія паспорта заявника, засвідчена власноручним підписом власника; копія облікової картки платника податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера ДРФО).

Для отримання юридичною особою посиленого сертифікату ключа необхідні такі документи: копія наказу на призначення керівника і бухгалтера підприємства; копія Статуту (1, 2, 3 і остання сторінки) завірені печаткою підприємства; заповнена та підписана реєстраційна картка у двох оригінальних примірниках; паспорт та копія паспорта заявника, засвідчена власноручним підписом власника; копія облікової картки платника податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера ДРФО).

Звертаємо увагу, що всю необхідну інформацію розміщено на сайті Головного Управління Міндоходів у Львівській області (www.lv.minrd.gov.ua) у банері «Акредитований центр сертифікації ключів».

Підрозділ масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян

Жидачівського відділення Миколаївської ОДПІ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин