Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Координаційна нарада

Минулого тижня під головуванням в.о. прокурора Жидачівського району Р. Сірачинського відбулась координаційна нарада за участю прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового слідства та підтримання державного обвинувачення З. Ліховича, начальника Жидачівського РВ ГУ МВС у Львівській області А. Мархоня і його заступників, начальника СБУ Миколаївського й Жидачівського районів В. Чепіги. Також участь у нараді взяли голова РДА С. Коваль та голова Жидачівського районного суду Б. Сидорак.

Так, за інформацією в. о. прокурора району Р. Сірачинського, за період з 1 січня по 1 липня 2013 року у провадженні слідчих СВ Жидачівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області перебувало 604 кримінальних проваджень.

У ході вивчення законності прийнятих рішень слідчими Жидачівського РВ ГУ МВС України у Львівській області у кримінальних провадженнях, протягом першого півріччя 2013 року прокуратурою району скасовано 6 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, у 171 провадженні дано письмові вказівки в порядку ст. 36 КПК України.

Ефективні дії правоохоронних органів щодо профілактики злочинності сприяли суттєвому зменшенню у першому півріччі 2013 року кількості вбивств, шахрайств, незаконних заволодінь транспортними засобами.

Проте за цей період спостерігається збільшення кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень такої категорії як крадіжки (зокрема з квартир), грабежі, розбої. Із 98 зареєстрованих крадіжок розкрито лише 34 (із 8 квартирних крадіжок розкрито тільки 4). Із зареєстрованих 7 грабежів розкрито тільки 4. Зареєстрований один розбій, який розкрито.

Також необхідно зауважити, що у першому півріччі поточного року суттєво зросла кількість кримінальних правопорушень, скоєних у громадських місцях. Ріст такої категорії кримінальних правопорушень як крадіжки (зокрема з квартир), грабежі, розбої та кримінальних правопорушень, скоєних у громадських місцях, відбувся насамперед через недостатню профілактичну діяльність дільничних інспекторів міліції Жидачівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, відсутність їх роботи з населенням, непроведення профілактичних заходів на місцях, що мають проводитись спільно з органами місцевого самоврядування.

Також необхідно зазначити, що робота працівників СКР, СДІМ Жидачівського РВ ГУМВСУ у Львівській області по розкриттю вищевказаних категорій злочинів, насамперед крадіжок та грабежів, де необхідно провести цілий комплекс оперативно-розшукових заходів, ведеться на неналежному рівні.

Незважаючи на те, що кількість кримінальних правопорушень, скоєних особами у стані алкогольного сп’яніння зменшується, проте їх кількість залишається значною - 13 кримінальних правопорушень.

За інформацією прокуратури Жидачівського району.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин