Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Настало літо. Табори чекають дітей

В районі дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) - 6588. Буде охоплено оздоровленням у 35 пришкільних таборах 3300 дітей.

Закінчується навчання в школі, і незабаром перед батьками та дітьми постають питання, куди направити дитину на час літніх канікул. Звичайно, найкращий варіант - це оздоровчі табори.

Фонд соцстраху з тимчасової втрати працездатності цьогоріч пропонує дитячі путівки, закуплені за кошти Фонду. Тривалість оздоровчої зміни, протягом якої дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку в дитячому закладі, триватиме 21 день. Такими путівками можуть скористатися діти застрахованих осіб віком від 6 до 18 років. Відповідно до Програми оздоровлення дітей на ці цілі в 2013 році Львівським відділенням Фонду виділено більш як 10 мільйонів гривень і буде охоплено 5700 дітей області, з них 3046 дітей по путівках до дитячих закладів оздоровлення Львівщини, придбаних за повну вартість в сумі 8106,0 тис грн; 2654 дитини, при частковому фінансуванні, на 2362,0 тис грн у дитячих закладах оздоровлення за межами області, яке планується провести через Об’єднання профспілок Львівщини, як у попередні роки. Переможцями конкурсних торгів за результатами проведеної процедури закупівлі послуг з відпочинку та оздоровлення дітей застрахованих осіб Львівської області стали табори: “Динамо” с. Славське Сколівського району; “Політехнік-2” с. Славське ; “Світанок” м. Трускавець, урочище “Помярки”; “Ровесник” с. Комарів Сокальського району; “Веселка” с. Старий Кропивник” та “Дружба” с. Свірж Перемишлянського району.

Ціна путівок тривалістю 21 день у середньому 2400 гривень, часткова оплата становить 10 відсотків від її вартості.

Батьки повинні підготувати дитину в табір, спакувати необхідні речі й пред’явити в таборі медичну довідку форми №079/о та заповнену на дитину путівку.

Комісія із соціального страхування (уповноважений) протокольно вирішує направлення дітей в табори, подаючи заздалегідь в районну дирекцію заявку. Отримання путівки відбувається на основі довіренності від страхувальника. Часткова оплата за путівку здійснюється до заїзду в табір. Слід пам’ятати, що неоплачена путівка на руки застрахованій особі не видається.

Отже, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності долучився до оздоровлення дітей протягом літніх канікул, закупивши путівки за повну вартість 8 млн 106 тис грн, а це в 3046 дитячих путівок на Львівську область, з них близько 100 отримає районна дирекція.

2654 дитини буде оздоровлено при частковому фінансуванні за кошти Фонду на 2 млн грн. На цю суму буде здійснюватися оздоровлення через Об’єднання профспілок Львівщини. Плануємо через профспілкові організації оздоровити понад 200 дітей.

Фінансування Фондом здійснюватиметься на покриття витрат у відповідності до граничних норм витрат на харчування (в частині вартості набору продуктів харчування), лікування та культурне обслуговування – 42 гривні на один людино-день з розрахунку на одну оздоровчу зміну, які затверджені постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в межах асигнувань на ці цілі.

Це табори за межами Львівської області, а саме на узбережжях Чорного моря, такі як ОСТ “ Маяк” с. Рибаківка Миколаївської обл.; “Політехнік-3” с. Коблево Миколаївської обл.; “Скадовськ” Херсонської обл., “Прибрежний” смт. Лазурне Херсонської обл. та інші.

З приводу організації оздоровлення дітей на час літніх канікул у цих таборах слід звертатись до голів профспілкових комітетів організацій, установ району та безпосередньо в районну дирекцію.

Телефон для довідок: 31-292, 31-795.

Районна дирекція Фонду, виходячи із своїх можливостей, буде робити все для того, щоб максимально охопити організованими формами оздоровлення дітей застрахованих осіб, ефективно використати на ці цілі заявлені кошти Фонду.

Любов Пономаренко, директор.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин