Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати Ходорова погодили розробку стратегічного плану розвитку міста до 2023 року і звернулись з заявою-зверненням до Олега Канівця

Ходорівська міська рада хоче, щоб депутат склав свій мандат

Та перш ніж перейти до політики, депутати плідно попрацювали, розглянувши чотирнадцять питань порядку денного, що стосувались господарки міста.

 

Зокрема міські обранці затвердили звіт про виконання міського бюджету за I квартал 2013 року. До дохідної частини при плануванні більш як 1 млн 790 тис грн надійшло понад 1 млн 400 тис грн, спеціальний фонд – 448 тис грн. (при плані 514 тис грн). Проведено видатків на понад 1 млн 520 тис грн.

 

Невиконання бюджету в основній мірі, зазначив міський голова О. Коцовський, спровоковано несплатою земельного податку ТзОВ «Ходорівполіграфмаш», активи якого перебувають у банківській заставі. Також у повній мірі не надходить податок із доходів фізичних осіб, оскільки багато підприємців працюють напівлегально, додав міський голова. Кардинально іншою ситуація була минулого року. В 2012 Ходорівська міська рада чи не вперше перевиконала бюджет.

Депутати погодили розроблення стратегічного плану розвитку міста до 2023 року, затвердили нову редакцію статуту часопису «Ходорівщина», збільшили фінансування часопису та ввели 0,5 ставки посади журналіста.

Також депутати внесли зімни до бюджету міської ради, йшла мова про субвенцію на ремонт доріг в сумі 524 тис грн та ін. Питання про дозвіл виготовлення детального плану території для облаштування адміністративно-торгового комплексу по вул. Стрийській ТзОВ «Волтон» та аналогічний дозвіл для встановлення об’єктів телекомунікації ПрАТ «Київстар» депутати відклали до подальшого вивчення. Натомість дозволили ВАТ «Львівавтотранс» встановлювати тимчасові конструкції на території автостанції. Це має бути каса та зал очікування для пасажирів. Не дали депутати дозволу на виготовлення схеми розміщення тимчасової споруди (зруба) по вул. Т. Шевченка, 10а ФОП Олійнику. Розглянули можливість перенесення тимчасової споруди (кіоску) по вул. М. Грушевського ФОП Труш, затвердили детальний план реконструкції магазину по вул. Т. Шевченка, 130 ФОП Штурману, розглянули цілий список земельних питань.

Дискусію серед депутатів викликало розгляд звернення депутата Р. Мочарського щодо врегулювання тарифів на житлово-комунальні послуги. Обговоривши всі «за» і «проти» нових тарифів, затверджених виконкомом, депутати вирішили додатково вивчити формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Для цього створили спеціальну комісію. На час роботи комісії рішення виконкому не призупинятиметься.

У «різному» депутати обговорили підготовку міста до Дня довкілля, розділили 850 тис грн з фонду розвитку. У переліку видатків: придбання насосів для каналізаційно-насосних станцій, ремонт покрівель, ремонт фасадів, укріплення будинків, ремонт тротуарів, виготовлення проектної документації на водопостачання Садки - Ходорів та ін.

Наприкінці до колег звернувся депутат Ярослав Костур, який зачитав заяву-звернення до народного депутата Олега Канівця. Вихід депутата з ВО «Батьківщина» депутатами оцінено як «ганебний вчинок» та «зрада виборців». Депутати Ходорова вимагають від Канівця скласти повноваження народного депутата. За таке звернення проголосувало 20, утрималось – 2, проти – 2 депутатів.

Присутні на засіданні депутати районної та обласної рад також висловилися з цього приводу. Зокрема обласний депутат Андрій Кіт зазначив, що не коментуватиме вчинок Олега Канівця, який був для нього прогнозованим. Таке рішення потрібне, за його словами, для того, щоб в подальшому політичні лідери запитували в людей і в районних осередків від округу, кого вони хочуть бачити представником своїх інтересів у Верховній Раді.

Депутат районної ради Андрій Чад зауважив, що перш ніж приймати такі звернення слід було б почати із засудження «низів» - депутатів районних, обласних рад, які «бігають» з фракції у фракцію.

До слова, кількома днями після ходорівської сесії аналогічне звернення щодо недовіри Канівцю було винесено і на сесію Жидачівської міської ради. Депутати Жидачева не підтримали пропозицію окремих депутатів щодо прийняття звернення до народного депутата Олега Канівця з вимогою складення ним депутатського мандату. «За» проголосувало 14 депутатів із 30.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин