Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Відділ освіти провів тендер на купівлю вугілля

З початку року жоден із тендерів на закупівлю кам’яного вугілля, що були опубліковані у Віснику державних закупівель, не відбувся, повідомляли обласні видання. Торги відмінялись з двох причин: «допущено менше двох учасників» або «неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель».

Нагадаємо, у січні 2013 Львівська ОДА ініціювала передачу ЛОДА повноважень генерального замовника на проведення тендерів із закупівлі харчування, вугілля, ремонту доріг та ін., що здійснюються органами місцевого самоврядування за кошти державного та обласного бюджетів. Питання щодо передачі повноважень генерального замовника на проведення тендерів із закупівлі вугілля виносилось на порядок денний і сесії Жидачівської районної ради. Депутати не проголосували за це рішення.

А за кілька місяців до цього депутати Львівської обласної ради створили тимчасову робочу групу для контролю за якістю та об’ємом вугілля, яке постачається в бюджетні установи області. Рішення з цього приводу депутати прийняли на сесії 12 вересня 2012 року. Мотивацією щодо створення такої комісії виступив той факт, що кам’яне вугілля, яке надходить в бюджетні установи, постачається за завищеними цінами та неналежної якості.

Взявши інформацію постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради до відома, депутати вирішили рекомендувати ЛОДА, районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад провести аналіз тендерної документації із закупівлі кам’яного вугілля, враховуючи вугілля, що видобувається ДП «Львіввугілля».

Голові Львівської ОДА депутати рекомендували взяти під особистий контроль питання тендерів із закупівлі кам’яного вугілля у Львівській області у 2012 році. Минулого року також подано кілька скарг до Антимонопольного комітету фірмами-постачальниками, які з тих чи інших умов програли тендери. З початку року жодний тендер із закупівлі цього виду палива для бюджетних установ в області не відбувся.

І ось 12 квітня у відділі освіти Жидачівської РДА відбулась процедура розкриття тендерних пропозиції. Бажання взяти участь у відкритих торгах виявили лише два претенденти. Вони надіслали пакет пропозицій та документів і сплатили, за умовами тендерного комітету, грошову заставу у розмірі 85 тис грн. Постачальниками, які виявили бажання доставляти вугілля до освітніх закладів району є ТзОВ «Торговий дім «Світ СР» (директор Р. Жук) та ТзОВ «Енергоперспективи» (директор Л. Конопельнюк). Розкриття конвертів із ціновими пропозиціями відбулося за участі членів тендерного комітету: голова комітету з конкурсних торгів - начальник групи технічного нагляду відділу освіти В. Левицький, заступник голови комітету - провідний економіст відділу освіти З. Маркевич; члени комітету: агент із постачання І. Климусь, економіст І. Хром’як.

Під час процедури розкриття та реєстрації документів конкурсних торгів також були присутні обидва постачальники, заступник керівника відділу освіти М. Чмелик, представник ЗМІ. Конверти із пропозиціями та пакетом документів відкривались у порядку їх надходження на адресу тендерної комісії.

Тож загальна вартість пропозиції ТзОВ ТД «Світ СР» - 1 млн 849 тис 980 грн. Пропозиція конкурсних торгів гірничопромислової компанії ТзОВ «Енергоперспективи» - 1 млн 691 тис 20 грн.

Ціни за 1 т в залежності від марки вугілля у згаданих постачальників коливаються від 888 грн до 1416 грн.

Після реєстрації повного пакету документів кожного з постачальників та заслуховування запитань від членів комітету і зауважень від учасників складено протокол засідання.

Як зазначила юрист-консультант Олена Марчишин, яка проводила реєстрацію пропозицій і документів, з цього моменту комісія із відкритих торгів має 20 робочих днів для вивчення документації на її відповідність та визначення переможця.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин