Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сільський зелений туризм як альтернатива відродження та розвиток українського села

Нещодавно у Жидачівській міській раді навчали потенційних власників агроосель справі розвитку сільського зеленого туризму на теренах району.

 

Семінар-майстерня на тему "Стратегічне планування розвитку зеленого туризму" відбувся у рамках реалізації демонстраційного проекту «Жидачів як культурно-історичний продукт на ринку туристичних послуг України» в контексті проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (проект МЕРМ). У рамках цього проекту уже відбувся велелюдний захід у нашому місті – це етнографічний фестиваль "Жидачівські чорнобривці запрошують гостей".

 

Метою проекту МЕРМ є збільшення притоку туристів до Жидачева через підвищення туристичної привабливості міста та посилення спроможності його мешканців започатковувати і розвивати туристичний бізнес, створювати конкурентоспроможні агрооселі. Важливим фактором розвитку туризму є зростання інтересу населення до заняття туристичною діяльністю, особливо в сфері сільського зеленого туризму.

На семінар завітали представники керівництва міста та району, центру зайнятості, приватні підприємці та потенційні власники агроосель. Експерт Наталія Гнатюк на досвіді громади рідного селища Гриців Хмельницької області навчала створенню агроосель, розповіла присутнім про проблеми та можливості розвитку, функціонування сільського зеленого туризму в Україні і на території Жидачівського регіону. Розвиток сільського відпочинку може частково вирішити проблему зайнятості сільського населення. За словами пані Наталі, до свідомості селян регіону потрібно довести, що організація прийому гостей сприятиме зміцненню їхніх індивідуальних господарств. При цьому зацікавлені селяни більше переймуться проблемами збереження сільських ландшафтів та чистоти довкілля.

Сільський туризм може стати візитною карткою нашого району на туристичному ринку

Тематика й види екскурсій, які можна проводити і в сільській місцевості, дуже різноманітні. Адже не тільки в містах відбувалися визначні історичні події, жили відомі діячі суспільного й культурного життя, будувалися визначні споруди. До найпоширеніших видів екскурсійної діяльності в сільській місцевості належать краєзнавчі. Ці екскурсії охоплюють як природу, так і історію, етнографію, архітектуру місцевості, життєписи видатних осіб, які народилися або жили тут. А Жидачівський район має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин