Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Із сесії районної ради

28 березня у сесійній залі районної ради відбулося засідання чергової ХХ сесії Жидачівської районної ради УІ скликання. У сесійному засіданні взяли участь народний депутат України Олег Канівець, депутат Львівської обласної ради Андрій Кіт. До порядку денного було включено 26 питань, розгляд яких розтягнувся на цілий день.

У першу чергу депутати «розпрощалися з минулим роком», затвердивши звіти про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2012 рік і про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2012 рік. Далі затвердили розпорядження голови райдержадміністрації й Програму соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2013 рік. При затвердженні Програми вирішили також звернутися до народного депутата Олега Канівця, прокуратури та власника чи власників Жидачівського ЦПК щодо діяльності підприємства, а також на черговій сесії розглянути питання про перспективи розвитку району.

Прискіпливо і дуже детально розглядалося питання про затвердження районних цільових програм та розподіл коштів районного бюджету для фінансування заходів цільових програм у 2013 році. Як депутати, так і адміністрація, яка представила проект рішення, намагалися передбачити фінансування Програм у всіх галузях. Особливу увагу приділяли тим, які мають співфінансування із бюджетів вищих рівнів. У процесі розподілу навіть забракло коштів, які були зарезервовані у районному бюджеті на ці цілі, довелося спрямовувати ще додатково з вільних лишків.

До обіду вдалося розглянути тільки шість питань. Пропозиції щодо продовження сесії та відтермінування перерви не знайшли підтримки у обранців. Після перерви розпочали слухання питання про стан пасажирських перевезень на території району. На запитання депутатів дали відповіді керівники ПП «Транс-Спорт» Віктор Мадей та ТзОВ ВТП «Жидачівавтотранс» Степан Глушій. Тут депутати випитали у перевізників все, що наболіло у їх обранців. А це постійні порушення графіків маршрутів, особливо після 6 години та у вихідні дні у ходорівському напрямку, відсутність перевезень на маршруті Жидачів - Лівчиці у суботу після обіду та неділю, порушення водіїв при перевезеннях пільгових категорій населення, хамство водіїв по відношенню до пасажирів, антисанітарний стан у маршрутках та ще багато інших проблем, які наболіли. У результаті обговорення депутатам роздали номери телефонів власників маршрутів з пропозицією сигналізувати про порушення їм особисто.

А тим часом у порядку денному залишились ще питання: про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік; про звіт голови Жидачівської районної ради Ігоря Коса; про затвердження розпорядження голови районної ради; про стан доріг на території Жидачівського району та проведену роботу по їх ремонту; про стан укладення договорів оренди земельних і майнових паїв та розрахунків сільгосппідприємств з населенням району; про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту у новій редакції комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу „Ходорівська дитяча школа мистецтв” Жидачівської районної ради Львівської області; про надання дозволу Жидачівській центральній районній лікарні на списання стоматологічної установки «Хірадент»; про передачу безоплатно транспортного засобу Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЗАЗ-1140 в Жидачівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про передачу у комунальну власність Сидорівської сільської ради приміщення Сидорівської ЗОШ І ст.; про надання згоди на продаж корпусу №4 Журавнівського навчально-виховного комплексу «середня загальноосвітня школа – ліцей»; про передачу у комунальну власність Вибранівської сільської ради приміщення будівлі складу Вибранівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відведена ТзОВ «Галицька група ОЮА» на території Кніселівської сільської ради; про визнання придатними для подальшого використання Проекту районної планіровки Жидачівського району Львівської області; про підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Тельманівським районом Донецької області і Жидачівським районом Львівської області; про затвердження бюджетного регламенту Жидачівської районної ради; про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради; про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010 р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради»; про проведення обстеження та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків, встановлених на території Жидачівського району в радянський період.

Розгляд питань затягнувся, а верстку номера часопису, на жаль, неможливо відтермінувати, тому повну інформацію про розгляд інших питань порядку денного ми опублікуємо у наступному номері.

Ольга Баран.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин