Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Свято самоврядних громад

У 34 радах органів місцевого самоврядування району працює 559 депутатів, серед яких 338 чоловіків та 221 жінка

Напередодні Дня місцевого самоврядування, 6 грудня, в урочистій атмосфері депутати, голови місцевих рад приймали вітання від керівництва району.

Урочисту частину відкрив виконанням Гімну України зведений хор Ходорівської дитячої музичної школи під керівництвом Ольги Кобринович (на фото).

 

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Ігор Кос. У своїй промові він відзначив роль місцевого самоврядування у державотворенні, охарактеризував структуру мережі органів місцевого самоврядування району, зазначивши також, що в 34 радах працює 559 депутатів, серед яких 338 чоловіків та 221 жінка. Додав, що в усіх радах працюють професійні, компетентні, небайдужі до розвитку та інтересів громад люди. Підсумовуючи роботу районної ради, Ігор Кос зауважив, що впродовж року проведено 6 пленарних засідань, розглянуто 93 робочі питання, відбулося 11 засідань президії та 64 засідання постійних депутатських комісій. При цьому відзначив, що робота депутатів націлена на розвиток району.

Депутатів усіх рівнів та голів місцевого самоврядування привітала також заступник голови районної ради Марія Стеців та побажала усім плідної співпраці.

Від імені Жидачівської районної ради грамотами відзначено роботу спеціалістів апарату районної ради, секретарів та депутатів місцевих рад.

З нагоди професійного свята представників місцевого самоврядування привітав і голова РДА Сергій Коваль. У своєму виступі він звернув увагу на досягнення району (зокрема в агропромисловому комплексі), відзначив плідну роботу окремих рад щодо освоєння коштів на ремонт доріг (Гніздичівська, Новострілищанська, Ходорівська). Висловив сподівання, що у наступному році вестиметься активна робота щодо ремонту доріг обласного значення, особливо тих, що ведуть у напрямку Журавна, Піддністрян, Лучан, Дев’ятник та інш. С. Коваль відмітив і проведення капітальних ремонтів Новострілищанської загальноосвітньої середньої школи, районного Народного дому.

Також від Жидачівської РДА грамотами відзначено активних голів місцевого самоврядування, секретарів рад та депутатів районної ради.

Привітати представників місцевого самоврядування Жидачівщини приїхав народний депутат України Олег Канівець. Він розповів, які пріоритети ставить перед собою та відстоюватиме у Верховній Раді. Зазначив, що народні депутати від Львівщини підписали відповідні меморандуми про співпрацю із обласною радою, Асоціацією голів місцевого самоврядування. Також він особисто готовий підписати відповідні угоди про співпрацю із усіма радами Жидачівщини. Зауважив, що головна мета – відновити довіру до влади, в тому числі до тої, що представляє місцеве самоврядування. А для цього потрібно працювати на розвиток громад.

Колег та депутатів із нагоди свята привітав голова ГО «Асоціація місцевих рад Жидачівського району» Ігор Лалак та від Асоціації грамотами нагородив голів місцевих рад та депутатів районної ради.

Привітати винуватців свята приїхав і депутат Львівської обласної ради Андрій Кіт, який зауважив, що сьогодні у державі складна економічна ситуація, тому взаєморозуміння та співпраця усіх гілок влади сьогодні як ніколи має бути злагодженою й націленою на розвиток.

Барвисту атмосферу святкуванню додавали виступи колективів Жидачівщини, Районного народного дому (Леся Максимів).


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин