Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дорогущі виборчі камери школам не дістануться…

Вперше в історії українських виборів були задіяні веб-камери, щоб в режимі прямої трансляції мати можливість оцінювати ситуацію на виборчих дільницях.

Як розпоряджатися тими камерами після виборів – ніхто не знав. Шукала інформацію на сайті ЦВК – ніяких роз’яснень. Із публікацій в Інтернеті з одних джерел, нібито їх передадуть місцевим радам та адміністраціям. В інших кажуть, що закон про це не пише, а визначаться по цьому питанню після оприлюднення результатів виборів. А от заступник голови фракції ПР у Верховній Раді Анатолій Кінах в ефірі радіо Ера-FM розповів, що веб-камери з виборчих дільниць використовуватимуться для комп'ютеризації, навчальних закладів, зокрема у сільській місцевості. Тобто все те, що було розташовано у виборчих дільницях, особливо у сільській місцевості, - це буде основа для комп'ютеризації освіти.

Де знаходилися камери з дільниць у нашому районі після виборів, поцікавилась у сільського голови с. Володимирців Володимира Ємця. «Все встановлене обладнання знаходиться на дільниці. Ми чекаємо офіційного оприлюднення результатів виборів, після чого з ЦВК мають дати вказівку, що з цими камерами робити», - повідомив п. Володимир. Тобто у ЦВК ще було не до камер. До прийняття рішення ЦВК за обладнання відповідали комісії, діяльність яких, відповідно до закону, припиняється через п’ять днів після дня офіційного оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів народних депутатів України.

Як і обіцяла ЦВК, 19 листопада Постановою №1968 вона затвердила «Порядок використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення». «Після завершення роботи системи відеоспостереження зберігання програмно-апаратних комплексів забезпечується відповідно Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями на підставі укладених із Центральною виборчою комісією договорів про безоплатне відповідальне їх зберігання», - говориться у Постанові. Та ще й передбачено, що місця зберігання повинні відповідати таким вимогам: температура повітря в приміщенні – від 00 С до + 400 С; вологість повітря – від 5% до 80%, без утворення конденсації. І використовувати їх державні адміністрації можуть тільки за погодженням із Центральною виборчою комісією. Обласна адміністрація своїм розпорядженням визначила відповідальними за збереження матеріальних цінностей у нашій області органи місцевого самоврядування, тобто сільські, селищні, міські ради. Отже, школам обладнання не дістанеться.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин