Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Мешканці Ходорова отримали кошти на ліквідацію наслідків стихії 9 червня

27 липня заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький вручив меру Ходорова сертифікат про виділення грошової допомоги жителям міста для ліквідації наслідків стихії.

Вручення сертифікату відбулосяо у реконструйованому Палаці культури. Присутніми на заході були голова РДА Сергій Коваль, мер Ходорова Олег Коцовський, сільський голова с. Вербиці Юрій Добуш, керівники відділів РДА, мешканці будинків, які постраждали від негоди.

 

Як зазначив Олег Рудницький, з виділених Кабінетом Міністрів понад 7,5 млн грн для ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 9 червня 2012 р. на території області, на Жидачівський район виділено майже 4 млн. А 826 тис грн – це лише кошти для ремонту житлових приватних будинків міста Ходорова.

У свою чергу Сергій Коваль від імені райдержадміністрації висловив подяку голові ОДА Михайлу Костюку за розуміння масштабів біди, яка спіткала Жидачівщину, та оперативне реагування щодо виділення допомоги людям. Чесно кажучи, люди на компенсацію сподівалися мало.

Голова Ходорова Олег Коцовський, окрім подяки, передав запрошення для голови ОДА відвідати Ходорів і одночасно посприяти у виділенні автобуса для художніх колективів міста.

Слова подяки висловив також сільський голова Вербиці Юрій Добуш. Вовчатичі, які відносяться до Вербицької сільської ради, постраждали чи не найбільше. Після допомоги, яку мешканці отримали від держави, село може претендувати на «найбагатше» село району – майже всі будинки нині перекрито металочерепицею.

У інтерв’ю нашому часопису на запитання, як у такий непростій час, коли бюджет, як кажуть, «тріщить», вдалося знайти кошти на допомогу, заступник голови Львівської ОДА Олег Рудницький сказав: «Це лише завдяки спільним зусиллям та наполегливості місцевої влади в особі голови РДА, мера Ходорова, першого заступника голови РДА, депутатського корпусу, голови районної ради, депутата облради Андрія Кота вдалося переконати спочатку голову ОДА Михайла Костюка, який, відвідуючи постраждалі території у вас в районі сказав, що ті копійки, які на першому етапі отримали люди, – це знущання над постраждалими, пообіцяв допомогу реальну й дотримав слова».

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин