Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Львівщині проводитимуть паспортизацію доріг

В області потрібно створити програму та графік ремонту доріг, які були б на високому технічно-обґрунтованому рівні і де буде враховано черговість, типовість та напрямки проведення робіт, зазначив голова ОДА М. Костюк 16 липня під час проведення наради щодо стану освоєння коштів субвенції державного бюджету на ремонт доріг комунальної власності. Для цього буде проведено паспортизацію та напрацьовано систему регламентів доріг.

Активно включитись у цю роботу керівник області закликав голів РДА та мерів міст обласного значення.

Голова облдержадміністрації під час наради також повідомив, що у цьому році Львівщина отримала із різних джерел фінансування 414 мільйонів гривень для ремонту доріг (понад 30% із цих коштів скеровано на дороги комунального значення), 286 мільйонів гривень з цієї суми , вже профінансовано.

Окрім надходжень збору за першу реєстрацію транспортних засобів та збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах до місцевих бюджетів на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності також спрямовуються кошти субвенції, які передбачаються в державному бюджеті для обласного бюджету.

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.06.2012 №393, яким затверджено Перелік об’єктів доріг комунальної власності, бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам передано з обласного бюджету кошти згаданої субвенції в сумі 11,7 млн гривень. Жидачівський район отримав 1 млн 121 тис 530 грн. З них: Жидачівська міська рада (капітальний ремонт вул. Будівельників) – 150 тис грн, Ходорівська міська рада (капітальний ремонт вул. 16 Липня) – 280 тис грн, Новострілищанська селищна рада (капітальний ремонт вул. Львівської) – 138 тис грн, Гніздичівська селищна рада (капітальний ремонт вул. Грушевської) – 190 тис грн; Журавнівська селищна рада (капітальний ремонт вул. Чубинського) – 138,530 грн. Чорноострівська сільська рада: поточні ремонти вул. Б. Хмельницького в с. Бориничах – 40 тис грн, Галицької в с. Чорному Острові – 10 тис грн. Дев’ятниківська сільська рада: поточний ремонт вул. Шевченка в с. Юшківцях – 45 тис грн. Вибранівська сільська рада: поточні ремонти вулиць Шкільної у с. Бринцях- Церковні – 45 тис грн, вул. Зеленої в Бринцях- Загірних – 40 тис грн. Соколівської сільської ради: поточний ремонт вулиць Перемоги, Зарічної в с. Ходорківцях – 15 тис і 30 тис грн відповідно.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин