Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині стартуватиме Відкритий Чемпіонат України з авторалі

4-6 травня у Львівській області пройде перший етап Відкритого Чемпіонату України з раллі «IX Галіція» - «Ворота України -2012».

Сьогодні тривають організаційні заходи, які проводить оргкомітет під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Володимира Губицького. За участю президента Автомобільної федерації України Богдана Новицького обговорено маршрут проведення, підготовку трас до змагань, урочистості з відкриття та закриття, нагородження переможців змагань. 27 квітня планується проведення підсумкового засідання оргкомітету.

За попередньою інформацією, 4-6 травня на території Львівської області відбудеться перший етап Відкритого Чемпіонату України з раллі «IX Галіція» - «Ворота України – 2012». Цей захід є кандидатом на проведення етапу Кубка Європи з ралі 2013 року, повідомляє прес-службою ЛОДА.

Для участі у першому етапі Відкритого Чемпіонату України з ралі «IX Галіція» - «Ворота України – 2012» відправлено запрошення представникам 12 країн Європи. За попередніми заявками, у змаганнях візьмуть участь понад 70 екіпажів.

Змагання відбуватимуться протягом трьох днів.

4 травня – ознайомлення учасників із спеціальними ділянками траси ралі та урочисте відкриття змагань у м. Львові на пл. А. Міцкевича.

5 травня – презентаційний проїзд учасників ралі в районі Сихівського моста у м. Львові, після чого учасники прямуватимуть на територію Миколаївського району, де змагатимуться на двох спеціальних ділянках траси.

6 травня змагання відбуватимуться у Жидачівському та Миколаївському районах і завершуватимуться урочистим закриттям у м. Львові на пл. А. Міцкевича.

Старт змагань відбудеться у с. Кологорах, подальший маршрут Вибранівка – Бринці-Загірні – Березина, і далі траса проходитиме по території Миколаївського району, повідомив заступник голови Жидачівської РДА Володимир Пришляк.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин