Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Трибоківцях громада самоорганізовується

Молоді активісти, які об’єдналися в орган самоорганізації населення (ОСН), візьмуться за вуличне освітлення, створення дитячого майданчика, дендропарку та ремонт Народного дому у власному селі.

 

Керівником ОСН у Трибоківцях є Оля Цуприк. Вже створена ініціативна група, до якої увійшли активісти села Олег Липа, Орест Холявка, Оля Поглод, Оля Пушкар, Наталя Баб’як, Ярослав Баб’як, Зеновій Дворчин, Зеновія Кудельська, Степан Липа.

 

Сьогодні ці молоді та активні люди працюють над реалізацією мікропроекту, спрямованого на створення інформаційної бази «Підвищення рівня інформативності населення через доступ до нормативно-правової бази документів сучасного законодавства України». Він діє у рамках проекту «Орган самоорганізації населення як інструмент вирішення проблем сільських громад», що виконується Західноукраїнським Ресурсним Центром за підтримки Програми розвитку ООН та Міністерства закордонних справ Данії.

Ініціативною групою вже зроблено перші кроки для реалізації задуманого. Для інформаційного центру виділено приміщення та закуплено необхідну літературу. Визначено пріоритетні завдання діяльності ОСН, який має назву «Крок вперед у с. Трибоківцях». Серед основних завдань: вирішення питання вуличного освітлення, створення дитячого майданчика, дендропарку та ремонт актового залу Народного дому. Це найближчі перспективи. Проте на цьому зупинятися не збираються.

Ініціативи громад підтримує сільський голова с. Баківців Ігор Лалак. На його думку, самоорганізація населення у громадські організації чи ОСН лише сприятиме розвитку територій. Адже вирішення багатьох питань залежить у першу чергу від згуртованості людей.

- На території ради працюють у с. Баківцях ГО «Час змін», у с. Квітневому - самодостатньо й успішно ГО «Дзвін». На часі створення громадського об’єднання у Трибоківцях. І я радий, що люди продовжують розпочату свого часу мною громадську роботу. Спільними зусиллями громади і ради вдасться зробити наші села кращими, - зазначив голова.

Молоді люди в Трибоківцях готові вчитися, переймати досвід інших. Тому 28-29 березня кілька учасників ОСН «Крок вперед у с. Трибоківцях» уже побували в областях Західної України.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин