Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Інвалідам не видають посвідчень та виганяють із маршруток

Про те, що вже кілька місяців не можуть отримати свої посвідчення інваліда до редакції часопису звернулися інваліди другої групи жителі с. Заріччя Андрій Кузишин та Михайло Васевич. Баз цього документу вони не можуть реалізувати своє право на пільговий проїзд у маршрутках. За їхніми словами довідки видані управлінням праці та соціального захисту взамін посвідчень не приймається водіями маршруток до уваги. Хоча пільговики при пред’явленні такої довідки водіям показували й посвідчення особи.

Крім цього є багато нарікань на якість обслуговування та поведінку водіїв із пасажирами. Так, до прикладу як розповів п. Михайло, 23 січня цього року водій із автобуса з номерними знаками 2180, що о 16.15 відправлявся із м. Стрия, грубіянив та виганяв літніх жінок із салону маршрутки. Це же водій, який назвався Григорієм, відмовившись вказати прізвище, начебто взяв із інвалідів повну вартість квитка. Висадив пасажирів у с. Іванівцях у 20 градусний мороз, оскільки відмовився їхати на кінцеву станцію в м. Новий Розділ, а пасажири змушені були чекати наступного транспорту.

На неправомірні дії водія М. Васевич скаржився керівництву ВАТ «Жидачівське АТП», що обслуговує маршрут Стрий – Новий Розділ. На жаль ситуація не змінилась на краще.

Якщо водій маршрутки не знає чи належно не виконує своїх обов’язків, то йому слід нагадати, що він зобов’язаний згідно п. 147 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1184) серед переліку обов’язків водія зазначено: бути охайно одягненим, чемно поводитися з пасажирами; дотримуватися визначеного маршруту та розкладу руху автобуса. За порушення правил передбачена адміністративна відповідальність.

Щодо відсутності посвідчень, то це проблема не лише нашого району. З вересня 2011 року головне управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА не отримує цих посвідчень. Тому управліннями соцзахисту розроблені єдині зразки довідок, які видаються у тимчасове користування (до видачі посвідчень). Ця довідка на якій стоять підпис начальника відділу управління соцзахисту та печатка (за бажання особи може бути вклеєна фотокартка) чинна за наявності підтверджувальних документів, які посвідчують особу (паспорта).


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин