Фатальний поворот у Ходорові…

Все почалося в ніч з 24 на 25 грудня 2011 року. Вантажний автомобіль, рухаючись вулицею Стрийською, на повороті перед колією в`їхав у залізничну огорожу і пошкодив одну бетонну плиту, а другу взагалі зніс. Водій зник з місця події, залишивши автомобіль. Начальник залізничної станції Ходорів Роман Гураль, повідомив про це у лінійний пункт на ст. Стрий.

Другий випадок стався 15 січня. Тоді легковий автомобіль також в`їхав в бетонну огорожу і зніс ще одну плиту. Про скоєння дорожньо-транспортної пригоди було повідомлено у ВД ДАІ. Коли працівники міліції прибули на місце події, то машини вже теж не було.

Не встигли люди опам`ятатися від попередніх аварій, як 16 січня легкова машина DЕО знову в’їхала в залізничну бетонну огорожу. У цьому інциденті водій і машина залишилися на місці події. Внаслідок цих ДТП було збито 5 бетонних плит огорожі.

У всіх трьох випадках стан проїжджої частини на цій ділянці був незадовільний: сніг, ожеледиця. Плюс до цього неправильно встановлений попереджувальний дорожній знак.

Внаслідок цих аварій назріла нова проблема: через відсутність плит люди почали переходити колію у недозволених місцях через залізничне полотно. В цьому місці залізничники встановили відповідні плакати, де попереджають про небезпеку ходіння по залізничній колії і закликають користуватися мостом. Але вже на другий день їх плакати зникли. Та хіба наших людей зупиниш плакатом?

Залізниця виділила кошти на бетонні плити. Але поки що суворі погодні умови не дозволяють їх встановити. Управління залізниці подало в суд на винуватців ДТП із метою відшкодування ними матеріальних збитків. Проте, поки відбудеться суд, люди ходитимуть й далі через колію. До речі, останній летальний випадок на колії у Ходорові стався два роки тому.

Надрукувати