Два смертельні випадки за один тиждень на робочому місці…

Якийсь злий фатум переслідує відділ освіти Жидачівської РДА. Рівно тиждень минув, як в райво на робочому місці померла жінка - методист районного методкабінету, і знову смертельний випадок. 1 лютого на робочому місці було виявлено тіло 54-річного оператора котельні цього ж відділу.

Чоловік прийшов на роботу о 8.00 і близько 9.00 помер. Пан В. Матвіїв почувався погано з вечора 31 січня. Проте, незважаючи на пересторогу дружини, зранку він ще вийшов на роботу. Працівники відділу освіти, занепокоївшись, що чоловік довго не відповідав на дзвінки, знайшли його вже мертвим. За попередньою інформацією, у нього стався серцевий напад, оскільки давно мав проблеми з серцем.

Перша смерть у відділі освіти сталася 25 січня - померла 55-річна методист відділу. С. М. Татарин. Наприкінці робочого дня її самопочуття різко погіршилось — жінка втратила свідомість і в неї зупинилось серце. Жінка перенесла дві операції на серці. Збираючись на роботу, ми не очікуємо чогось поганого, проте ніхто з нас від біди не застрахований.

Надрукувати