Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Народжуваність залишається на рівні, а смертність зменшилась. Щоправда, помирають молоді…

Протягом 2011 року на Жидачівщині народилося 717 малят (із них 3 випадки реєстрації мертвонароджених). Проте статистика свідчить, що з початку року зареєстровано 1246 смертей (по Жидачеву 151 актовий запис), у тому числі 5 дітей до одного року.

Цьогоріч 412 подружніх пар стали на рушничок щастя (75 - у Жидачеві).

На жаль, смертність у районі все ще перевищує народжуваність. І це сумно. Найчастіше реєструють смерть працездатних осіб віком від 40 до 50 років. Причиною смерті найчастіше є захворювання на рак і хвороби, що виникають через надмірне вживання алкоголю (наприклад, цироз печінки).

Усе більше сімейних пар наважуються народити третю дитину. Тепер батьки частіше звертають увагу на день Ангела - на які іменини народилася дитина, так її й називають. Або ж називають подвійним іменем: так, як хотіли, і церковним.

Здійснили реєстрацію зміни імені протягом минулого року 52 громадян. Проте знову маленьке «але», зареєстровано 50 актових записів про розірвання шлюбу, а також проставлено відмітку про розірвання шлюбу, де відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01.07.2010 року № 2398-У1 рішення суду про розірвання шлюбу є остаточним, 82 громадянам.

Причини розпаду шлюбів можуть бути непередбачувані.

Доволі часто причиною розлучення подружжя є пияцтво чоловіка. Сьогодні жінки навіть з декількома дітьми не бояться залишитися самі, лише б позбутися благовірного, котрий через алкоголь руйнує сім’ю.

Але, незважаючи на наведені демографічні показники, ситуація у нашому районі залишається досить складною навіть при державній фінансовій підтримці батьків новонароджених малюків. Попри це причини, що спричиняють демографічну кризу, залишаються незмінними: важке економічне становище, нездорова екологічна ситуація, міграція населення (переважно за кордон). Саме ці чинники руйнують інститут сім’ї. І незважаючи на зміни у Сімейному кодексі України, які дають можливість нареченим добровільно ознайомлювати один одного зі станом свого здоров’я, кількість бажаючих розірвати сімейні стосунки із своєю парою не зменшується.

Л. Червона,

начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин