Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Соборна і нероздільна

22 січня українці знову й вкотре об’єдналися. Опозиційні партії у цей пам’ятний для всієї України день – День Соборності – підписали «Угоду про співпрацю», якою скріпили бажання йти на парламентські вибори разом. Оголосили про це керівники політичних партій на Софійському майдані, де 93 роки тому було проголошено про об’єднання в одну соборну державу Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки.

 

Скріплюючи нову угоду, новітні політики тим самим запевнили, що узгодять спільні політичні принципи, координуватимуть дії один одного та сформують єдиний список кандидатів для мажоритарних округів. У разі перемоги опозиція обіцяє створити парламентську більшість та сформувати нову українську владу. Це було в Києві.

 

А тим часом у Львові символічно живим ланцюгом львів’яни з’єднали пам’ятник Т. Шевченка та С. Бандери, тим самим проголошуючи основні принципи української державності. На головному залізничному вокзалі львів’яни гостинно зустріли пасажирів потяга №70 сполученням «Маріуполь - Львів», який перетинає усю Україну. Приїжджим роздавали синьо-жовті стрічки, привітальні листівки та смачні пампушки.

У цей день у Ходорові учасники віче, присвяченого Дню Злуки, об’єдналися в коло біля пам’ятника Т. Шевченка, щоб теж продемонструвати свою єдність із усією Україною, єдність громади в бажанні творити краще життя для свого міста. Перед жителями міста виступив учитель Ходорівської ЗОШ №1 Ярослав Януш, який нагадав про історичний момент, що відбувся 22 січня 1919 року в Києві та його значення для подальшої долі українців. Учасники віче слухали натхненні поетичні рядки, які декламували учні, разом із учасниками ансамблю Ходорівської дитячої музичної школи співали колядку «Нині рождество Божого Дитяти», яка теж стала лейтмотивом об’єднання українців: лемків, подолян, волинян, бойків, полтавчан, гуцулів.

Урочистим концертом за участю творчих колективів району відзначили День Соборності й у Жидачеві. У приміщенні МБК «Папірник» відбувся урочистий концерт. Привітали громаду із Днем Злуки та Днем Свободи голова райдержадміністрації Сергій Коваль та міський голова Володимир Левко.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин