Слідом за Ходоровом та Жировою автобусні зупинки облаштували й у Жидачеві

Хто приїжджає у районний центр, приємно здивований тим, що в місті облаштовано зупинки автотранспорту. Відтепер мешканцям району, які по справах приїжджають до Жидачева, не доведеться мокнути під дощем чи мерзнути під пронизливим вітром, чекаючи на маршрутку. А вичікувати доводиться іноді й годину- півтори, особливо в напрямку Жидачів-Ходорів. Якщо вплинути на перевізників міська рада не може, то бодай подбати про мінімальний комфорт жителів району і його гостей виявилась спроможною.

 

3 листопада на виконання рішення виконавчого комітету міської ради («Про організацію пасажирських перевезень на території м. Жидачева») працівники Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства провели завершальні роботи по влаштуванню накриття на зупинці громадського транспорту по вулиці Данила Галицького. Цей елемент благоустрою спроектував ландшафтний дизайнер Жидачівського МВУКГ Тарас Довган, повідомляється на офіційному сайті міської ради.

 

Окрім критої зупинки по вул. Д. Галицького, кількома тижнями раніше облаштовано автозупинку й по вул. Кобзаревій. На обидві споруди благоустрою із міського бюджету було витрачено 28 тисяч гривень.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати